sadsad x
asdasd

Temizleyici

499 ürün

Yüz gün içerisinde kirli havanın bile temas etmesiyle pislenmektedir. Gözeneklerin içerisine giren toz, kir ve yağlar yüzün hem kötü hem de bakımsız durmasına neden olmaktadır. Yüz temizleyici ürünler ile bu görünümü yok etmek oldukça kolaydır. Güne başlar yapılan yüz yıkama işlemi bile cilt temizliği için yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır. Fakat yüzeysel sonuç elde etmeye yarayan bu işlem sonrasında derinlemesine temizlik yapmak gerekmektedir.

Yüz Temizleyici Vücuda Etkisi

Temizlenmeyen ciltler bir süre sonra kir öbeklerinin cilt katmanlarında dolaşarak yağ kanallarını tıkamasıyla cilt sorunlarının oluşmasına neden olur. Bu cilt sorunları arasında ergenlik döneminden itibaren özellikle kadınları en büyük kâbusu olan sivilceler yer almaktadır. Yeterince iyi temizlenmeyen yüz çevresinde akne ve sivilce oluşumu kaçınılmazdır. Makyaj ve kozmetik ürünlerinin kullanılması ve akabinde temizliğinin üstün körü yapılması da cilt yüzeyinde kalıntıların kalmasına neden olmaktadır. Bu kalıntılar zaman içerisinde kötü bir görünüme neden olur. Yüz temizleyici ürünlerin yardımı ile bu görünümden kurtulmak mümkündür. Yüz bakımında kullanılan yüz temizleyici ürünler cilt katmanlarını derinlemesine temizlemektedir. Uzun süreli kullanım ile tertemiz bir cilde kavuşmak hayal olmaktan çıkar. Güvenirliliği kanıtlanan ve dermatolojik testlerden başarı ile geçen dermokozmetik ürünler kullanıcılarının en iyi şekilde bakım yapabilmesi için özel olarak hazırlanmış yüz temizleyici ürünleri ile insanlığın huzuruna sunulmaktadır. Yüz temizleyici kullananlar ciltlerinin duruşundan büyük bir memnuniyet duymaktadır.

Yüz Temizleyici Ürünler

Yağlı ve hassas ciltler için sabun içermeyen temizleyici jel, akneye eğilimli ciltlerde sıklıkla meydana gelen sorunları gidermeye yardımcı olmaktadır. Cilt temizliğini cilt bakımı kadar önemseyen bakım ürünü cildin derinlemesine temizleme sağlamaktadır. La Roche Posay Effaclar Gel içeriğinde bulunan doğal formülü sayesinde rahatsızlık ve gerginlik oluşturan hissiyatı ortadan kaldırır. Cildin sebum seviyesini dengeler ve kirden tozdan arındırır. Hassas ciltlere sahip kişilerin güvenle kullanabileceği özellikte yenilenmiştir. Cilde uyumluluğu kanıtlanmıştır. La Roche Posay Termal Su ile gözeneklerin ferahlamasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Sabun ve paraben içermez. Renklendirici madde ve alkol gibi zararlı bileşenleri bünyesinde barındırmaz.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+, kuruluk sonucunda bebek, çocuk ve yetişkinlerde meydana gelen Seboreik dermatit rahatsızlığı için geliştirilmiş atopiliye eğilimli ciltlere yumuşaklık ve nem vermeye yardımcı olur. Kuruluk yaşayan ciltler için hazırlanmış temizleyici ürün hassasiyet oluşan ciltlerde de etkisini göstermektedir. Parfümsüz ve Parabensiz bir formüle sahiptir. Pompalı şişesi ile kullanımı kolay ve rahattır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.