Yandex Metrica

Sebamed

Bu markayı çoğu markadan ayıran özelliği cildin doğal dengesini koruyan 5,5 PH seviyesinde ürünler üretmesidir. Cildin doğal Ph seviyesinde ürettiği ürünler cilde zarar vermez ve bebeklerin hassas ciltleri için bile uygundur. Zarar vermediği gibi bakım yapmaya da önem gösteren bu marka kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.  Sebamed bakım ürünlerini hayvanlar üzerinde denemez. Klinik ortamda testleri yapılmaktadır. Doğaya zarar vermeyen maddeler içerir bu yüzden ekolojiktir. Sebamed bakım ürünlerini gerek gramaj, gerekse fiyatı ile tüm ailenizin rahatlıkla kullanabileceği bir markadır. Bu markanın cilt temizlik ürünleri, saç temizliği ve bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, deodorantlar, güneş koruyucu ve bebek bakım ürünleri mevcuttur. Özellikle anneler bebeklerinin hassas ciltlerinde bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih etmektedir.

Sebamed Bakım Ürünleri Özellikleri

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun ürünler geliştirilmiştir. Özellikle bebeklerin cildine gereken özeni gösterir ve cildinde kuruluk, tahriş ve alerjik reaksiyon oluşmasına izin vermez. Hipoalerjik özelliği sayesinde güvenli bir koruma sağlar. Saç temizliği ve vücut temizliğinde annelerin yanında yer almaktadır. Sebamed bakım ürünleri paraben içermez.

Sebamed Compact Sabun 100gr: Cilde doğal bir ışık ve canlılık verir. Hipoalerjiktir her cilt tipi için uygundur. Nem dengesini düzelterek cildinizi arındırır ve yumuşak bir görünüm kazanılmasını sağlar. Gözenekleri sıkılaştırmanızda yardımcı olur.

Sebamed Baby Sun SPF 50+ Sprey 200 ml: Bebeklerin hassas ciltleri için özenle geliştirilmiş bu ürün bebeklerin ve küçük çocukların güneşin zararlı ışınlarından korunmalarına yardımcı olmaktadır. Sprey formundaki bu ürünün emilmesi kolaydır ve yapışkanlık hissi bırakmaz. Para ben içermez.

Sebamed Baby Şampuan 150ml: Sebamed şampuan bebekler ve küçük çocukların kullanımı için uygundur. Saç yapısında nem dengesini korur ve kuruluk vermez. Renklendirici ve alkali içermez. Bebek cildi için uygundur. Durulanarak kullanılmalıdır.

Sebamed Baby Pişik Önleyici Krem 100ml: Bebeklerin pişik oluşabilecek bölgelerinde, özellikle bez kullanan bebeklerde iç bacak, kalça ve baldır kısımlarında koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Cildi sararak koruyucu bir tabaka oluşturur sürtünme sonucu oluşabilecek zararlara karşı korur. Oluşmuş tahrişlerin azaltılmasına yardımcı olur. Ürün para ben içermez, ciltle uyumludur. Bebeğinizin doğumundan itibaren pişikler den korunması için kullanabilirsiniz.

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
25 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.