sadsad x
asdasd

Peter Thomas Roth

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
87 ürün

Peter Thomas Roth, bilimsel araştırmalara göre geliştirmiş olan bir cilt bakım markasıdır. 1993 yılında Macaristan’da kurulmuştur. Cilt bakımı Peter Thomas Roth’a ailesinden kalmıştır.  Aile geleneğini geliştirmeyi hedefleyen ve farklı ürünler formüle eden Roth, Macaristan kaplıcalarındaki çamur ve mineral içeriklerindeki yatıştırıcı etkiyi keşfetmesiyle ürünler üretmeye başlamıştır. Çığır açan formüller markanın mottosu arasında yer almaktadır.

 Peter Thomas Roth tüm dünyada satışa sunulmuş ürünleri bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde kullananların beğenisini kazanmayı da başarmıştır.  Markanın pek çok formüle sahip olan bakım ürünleri pirestijli güzellik dergilerinden ödüller de almıştır.

Peter Thomas Roth Ürünleri ve Fiyatları

Markanın en çok tercih edilen ürünü arasında Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask yer almaktadır. Peter Thomas Roth balkabağı enzimli maske, mat, donuk ve yaşlılık görünümünü azaltmaya, cildi yenilemeye yardımcı olan cilt bakım ürünüdür. Bunun yanı sıra bu maske cilt tonundaki eşitsizlikleri gidererek cilde canlılık kazandırır. Amino asit ve enzim açısından oldukça zengin olan Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask kullananlar tarafından sıklık tavsiye edilmektedir. Bu maske ile ciltteki ölü hücreleri arındırabilir, kırışıkları azaltabilir ve hücre yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Etkili bir sonuç için düzenli olarak kullanmak oldukça faydalı olacaktır.

Peter Thomas Roth balkabağı maske ürünün yanı sıra içerisinde farklı formüllere sahip cilt sağlığına iyi gelen ve cildi güzelleştiren Peter Thomas Roth sulfur maske, göz çevresi kremi, peeling, kırışıklık karşıtı serum, gibi birçok cilt bakım ürününü de yelpazesinde barındırır.

Sizde cilt bakımınızı Peter Thomas Roth ürünleri ile profesyonel hale getirebilirsiniz. Tüm çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.