sadsad x
asdasd

Incia

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
80 ürün

Incia Ürünleri Dermokozmetika’da!

İnsan sağlığını korumak adına doğal bakım ürünleri geliştiren Incia kişisel bakımda tüm ihtiyaç duyulan ürünleri yelpazesinde bulundurmaktadır. Ürünlerini geliştirirken Sles, Slikon, Sentetik koku boya vb. gibi zararlı kimyasallardan uzak durarak tamamen doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Bu sayede Incia kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. O halde ürün yelpazesini birlikte inceleyelim.

Cilt Bakımı

Cildin sağlıklı ve bakımlı olması için kullanılan bakım ürünleri son derece önem taşır. İçeriğinde kimyasal oranı yüksek ürünler ise cilde zarar verebilir. Sizde doğal içeriklerden elde edilmiş Incia cilt bakım ürünleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz. Markanın ürün yelpazesinde yüz temizleme köpüğü, tonik, nemlendirici, anti aging krem, kırışıklık karşıtı serum, dudak kremi ve Incia kaş ve kirpik serumu gibi birçok bakım ürünü yer almaktadır. En hassas ciltlerin dahi tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.

Anne-Bebek

Bir anne için en değerli varlığı bebeğidir. İlk doğdukları andan itibaren bebeklerini koruyarak cildi ve sağlığı için en doğru ürünleri seçmeye çalışırlar. Bebek cildi çevresel faktörlere karşı oldukça savunmasızdır. Bu sebeple her şeyden çabuk etkilenirler. Incia anne bebek ürünleri ile hem sizin hem de bebeğinizin cilt sağlığını korumayı hedefler. Hassas bebek cildine uygun olarak geliştirilen ürünleri bebeğinizin cildini korurken doğal yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Markanın ürün yelpazesinde ise bebek yağı, pişik kremi, atopik ciltler için bakım kremi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra anneleri de düşünene Incia çatlak bakım jeli, göğüs ucu bakım kremi gibi ürün çeşitliliğine sahiptir.

Vücut Bakımı

Vücut bakımında en çok tercih edilen ürünlerden biri deodoranttır. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte deodorant kullanımı hızla artmaya başlar. Sizde vücudunuz için bir iyilik yapmak istiyorsanız zararlı kimyasallar içermeyen doğal Incia roll on deodorant tercih edebilirsiniz. Incia vücut bakım ürünlerinde besleyici bakım kremi, temizleyici sabun el ve tırnak bakım ürünleri bulunmaktadır.

Ev Temizlik Ürünleri

Temizlik yaparken, sağlığınızı koruyan Incia ev temizlik ürün yelpazesinde ise doğal yer temizleyici, bulaşık sabunu, likit çamaşır sabunu ve yüzey temizleyici bulunmaktadır.

Sizde Incia ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, ihtiyacınıza en uygun ürüne fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.