sadsad x
asdasd

Neostrata Temizleyici

1 ürün

  Neostrara temizleyici çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Cilt bakımının ilk ve en önemli adımı temizleyicidir. Çünkü cildimiz gün içerisinde toz, egzoz dumanı, zararlı ışınlar, makyaj kalıntıları gibi daha bir çok etkene maruz kalır. Bu etkenler cilt gözeneklerini tıkar. Günlük olarak cilt temizliği yapılmaz ise siyah nokta, akne,  ton farklılıkları gibi çeşitli cilt problemleri meydana gelir. Bunun yanı sıra uygulanan bakım ürünlerinde etkinliği azalır. Nasıl mı?

  Cilt temizlenmediği zaman ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir ve bizim göremediğimiz kalın bir katman oluşturur. Üzerine uygulanan nemlendirici, leke kremi, sivilce kremi, anti aging krem gibi daha bir çok bakım ürünü bu katmandan geçemez. Bu besleyici kremler cilt altına inemediği içinse yüzeyde kalır ve ürünlerin etkinliği azalır. Günlük olarak cilt temizlendiğinde haftalık peeling ve maske ile bakım tamamlandığında cilt yüzeyindeki ölü deriler gider ince ve yumuşak deri kalır. Üzerine uygulanan bakım ürünleri cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya başlar. Böylelikle ürünler etkinliğini daha hızlı göstermiş olur.

  Cilt temizleyici seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin cilt tipi ve problemidir. Etkili bir bakım rutini için cilt yapısına göre ürün kullanımı son derece önem taşır. Neostrata tüm cilt problemleri için temizleyici ürünler geliştirmiştir.

  Leke Karşıtı Temizleyici

  Eğer cildinizde leke problemi yaşıyorsanız Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser ürünün tercih edebilirsiniz. Cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındıran bu ürün formülündeki C vitamini sayesinde ton farklılıklarını ve cilt lekelerini gidermeye yardımcı olur. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

  Yaşlanma Karşıtı Temizleyici

  Cilt belli bir yaşa geldikten sonra özel bir bakıma ihtyiaç duyar. Çünkü çizgi ve kırışıklıklar belirginleşir, zamanla cilde yerleşir. Sizde cildinizde çizgi, kırışıklık ve elastikiyet (sıkılık) endişesi yaşıyorsanız Neostrata Skin Active Wash temizleme köpüğünü tercih edebilirsinzi. Köpük formu cildi nazikçe temizlerken yaşlanma karşıtı bakım yapar.

  Yüz Temizleyici Köpük

  Neostrata Foaming Glycolic Wash Glikolik özlü yüz temizleyici köpük, cildi derinlemesine temizler ve arındırır. İçeriğindeki Glkolik sayesinde cildin yenilenme süresini hızlandırır. Geliştirilmiş formülü çizgi, kırışıklık ve akne gibi cilt problemlerinin giderilmesine yardmcı olur. Akşam kullanıma uygundur. Gündüzleri kullanılmak istendiğinde SPF30 – SPF50 güneş koruyucu  ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Sizde Neostrata yüz temizleme köpüğü, temizleme jeli, solüsyon ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan bulabilir, fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.