sadsad x
asdasd

Neostrata

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
7 ürün

  Neostrata firması vücudumuzun gereksinim duyduğu bakımın karşılanması için dermokozmetik ürünler üretmektedir. Genellikle cilt ve vücut bakımı alanında kendi içerisinde bulunan laboratuvarlarda, uzman ve deneyimli dermatologlar tarafından uyguladıkları deneyler sonucunda dermokozmetik ürünlerini dünyaya sunmaktadır. Neostrata markası olarak genel itibariyle bayanların ihtiyacı olan cilt bakım ürünlerini üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir.

  Neostrata firma içerisindeki bütün ürünleri yüzde yüz organik ve doğal bileşenlerden üreterek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

  Uzun yılların kazandırmış olduğu zengin deneyim ve tecrübe aracılığıyla Neostrata bakım ürünleri dünyanın her yerinde satışa sunulmaktadır. Eğer sizler de cildinize özen gösteriyorsanız, kaliteli ve uygun fiyata satılan, aynı zamanda organik, doğal bileşenlerden oluşan ürünleri tercih etmelisiniz.

  Vücudumuzda göz bölgesi en hassas, ilgi isteyen bölgelerin başında gelmektedir. Olumsuz dış etkilere karşı oldukça hassas ve korunmasızdır. Göz bölgesinin devamlı olarak nemli olması gerekmektedir. Zaman faktörü,  kötü hava şartları, güneş ışınlarının olumsuz yönde etkileri belli başlı rahatsızlıklar, olası problemleri de beraberinde getirebilir. Kuruluk, leke problemi, akne sorunu, ince çizgi ve kırışıklar cilt problemlerinden bazılarıdır. Cilt problemlerini çözmenin en etkili yolu ise cilt tipinizin ihtiyaç duyduğu, uygun ve doğru ürünleri seçip, hatasız bir biçimde uygulamalarını yapmaktır.

  Cildin kontrollü bir şekilde temizlenmesi, sağlıklı ve güzel bir görünümün ilk kuralıdır. Her cildin ana ihtiyacı nemdir. Dengeli beslenmenin, düzenli spor yapmanın, sağlıklı bir cilde sahip olmakla doğrudan bağlantısı vardır. Dışarıdan vücuduna yapacağınız desteklerin de oldukça önemi vardır. Neostrata bakım ürünleri cildinize nem takviyesi sağlamaktadır, yenilemeye de yardımcı olur. Yüksek seviyede kuruluk sorunu yaşayan kişilerin Neostrata ürünlerini kullanması oldukça uygundur.

  Neostrata Bakım Ürünleri

  Neostrata Skin Active Ürünü cildin daha yumuşak, toparlanmış görünmesine katkıda bulanan gece bakım kremidir. İçerisinde barındırdığı polihidroksi asit bionik türde bir asittir. Ürün cildin ihtiyaç duyduğu güçlü bir nemlendirme sağlamaya yardım eder.  Antioksidan etkisi sayesinde oluşabilecek renk tonu farklılıklarını gidermeye yardım eder. Ürünün içeriğinde olan Glikolik asit en küçük AHA molekülünü içermektedir, bu molekül şeker kamışlarından sağlanmaktadır. AHA ise Alfa Hidroksil Asitler anlamına gelmektedir ve doğal meyvelerden üretilmekte olan aynı zamanda toksik özelliği olmayan maddelerdir. Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Ürünün formülü üzüm çekirdeği ekstresi, yaban mersini, nar ve acai üzüm gibi meyveleri içermektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.