sadsad x
asdasd

Maske

170 ürün

Vücut bakımı kadar cilt bakımı da sağlık için ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Cilt sağlığı için önemli olan bu uygulamalar yüz bakımında da etkisini göstermektedir. Dış görünüş için önemli olan bu bakım çeşitleri arasında en dikkat çekici olan bölgemiz yüz yer almaktadır. Yüz bakımı için uygun bakımlar yapmak cilt sağlığını da doğru orantıda etkilemektedir.

Yüz Maskesi Vücuda Etkisi

Yüz bakımı için gerekli olan uygulamalardan bir tanesi olan yüz maskesi cildin güzelliğini kazanması ve geri kavuşmasına oldukça büyük bir katkı sağlamaktadır. Uzun süre yapılan cilt bakım ürünlerinin karşısında varlığı en çok belli olan yüz uygulamalarından biri olan yüz maskesi çeşitli yöntemler ile uygulanmaktadır. Doğal bitki karışımların evde doğal bir şekilde hazırlanması veya çeşitli dermokozmetik markaların doğal içeriklerle hazırlanmış formüle sahip ürünlerini kullanmak bunlar arasında yer almaktadır. Özellikle kadınların sıklıkla kullandığı bu yöntem kısa sürede cilt yüzeyinde etkisini göstermektedir. Pratik ve kolay bir şekilde uygulanan bu ürünler cilt tiplerine göre farklı özler ile birleştirilmiştir. Dermatolojik testler ve incelemelerden geçen yüz maskesi ürünleri kullananlar tarafından en fazla kullanılan cilt bakım yöntemleri arasında yer almaktadır. Cilt temizliği, nemi ve birçok konuda katkı sağlayan ürünler içerlerinde bulunan kaynak maddeler sayesinde cildi yatıştırır ve cilt sorunlarının hızlıca yok olmasını sağlar. Birden çok şekilde kullanılabilen maskeler durulanarak, soyularak ve yıkanarak temizlenmektedir.

Yüz Maskesi Ürünleri

Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque, kırışıklık önleyici formülü ile desteklenmiş hassas, karma, yağlı ve tüm ciltlerin kullanıma uygun olan nemlendirici bakım kremidir. Cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Tahriş ve kuruluk meydana gelmeden etki eder ve görünümü hızlı bir şekilde etkilemeye yardımcı olmaktadır. İnce çizgi ve kazayağı görünümlerini nemlendirici özelliği ile yok etmektedir. Anti aging formül ile tasarlanmıştır. Tüm ciltleri kullanıldığı günden itibaren güçlü bir şekilde koruma altına alır. Erkeklerinde kullanımına uygundur. Yüz çevresinde meydana gelen cilt sorunları yok eder. Düzenli kullanım ve sabun içermeyen ürün cilt toleransını yükseltmektedir. Dermatolojik araştırmalardan ve oftalmolojik testlerden başarı ile geçmiştir.

Nem Maskesi, cildi korur ve nemlendirir. Pürüzsüz bir görünüm için mükemmel derece etkin bir bakım sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Yoğun bir yatıştırıcı içeriğe ve dinlendirici özelliğe sahiptir. Sürüldüğü ilk andan itibaren cilt yüzeyinde etkisini gösterir. Kendine has hoş bir kokusu vardır. Cilt katmanlarını derinlemesine nemlendirir ve bariyerlerin güçlenmesini sağlar. Avene Tolerance Extreme Masque hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.