sadsad x
asdasd

Anti Aging

457 ürün

Yaşlanma belirtileri yaş ilerledikçe kendini göstermeye başlar. Yüz çevresinde oluşan kırışıklar, gözaltı torbaları, mor halkalar çizgiler ve renk kayıpları ilerleyen yaşlarda meydana gelmektedir. Bunlardan korunmak için erken yaşta bakım ürünlerini kullanmak ilerde bu sorunların oluşmasına engel olmaya yardımcı olmaktadır. Anti aging krem evinizde kullanabileceğiniz yaşlılık ile mücadele etmenize yardımcı olan ürünler arasında yerini almaktadır.

Anti Aging Krem Vücuda Etkisi

Anti aging krem yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmada oldukça etkili formüllere sahiptir. Bu nedenle yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan kişilerin anti aging krem kullanması tavsiye edilmektedir. Bu ürünleri kullanırken uzman dermatolog veya doktorların tavsiyesi büyük önem taşımaktadır. Kırışıklık başlangıcı ile karşı karşıya kalan ciltlerin kullanması için uygun olan bu kremler doğal bitki özlerinin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Cilt katmanlarını derinlemesine temizleyerek bariyerlerin güçlenmesine yardımcı olan kremler her erkek ve her kadının cildine uygun olarak hazırlanmaktadır. Nemlendirici özelliği ve içeriğinde bulunan vitaminlerle desteklenen ürünler zaman içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Özel anti aging krem içerisinde E vitamini cilt katmanlarına yayılarak erken yaşlanmayı önlemektedir. Termal su ile desteklenen anti aging krem ise cildin koruma alanını genişleterek daha etkin bir şekilde cildin korumasını güçlendirmektedir. Dermatolojik testlerden geçerek hazırlanan ürünler mimik yaparken oluşan çizgilerinde yok olmasına yardımcı olmaktadır. Gülerken ve ya sinirlenirken beliren ince çizgiler zamanla derinleşerek kötü bir görünüme neden olur. Bu ürünler sayesinde duyguları daha rahat ifade etmek mümkündür.

Anti aging Krem Ürünleri

Teoxane Advanced Filler, kuru ciltler için özel olarak hazırlanmış bakım kremidir. Güçlü bir yapıya sahiptir ve cilt bariyerlerine anında etkisini göstermektedir. Nemlendirici içeriği ile ince çizgilerin kuruluk nedeniyle kırışmasına engel olmaktadır. Cildi hızlı bir şekilde görünüm oluşturmasını sağlamaktadır. Cilt yaşlanmasını kısa sürede yavaşlatarak genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Pürüzsüz bir dokunuş ile yaşlanma belirtilerinin ortadan yok olmasını sağlamaktadır. Cildin rengi ve parlaklığını geri kazandırır. Metabolizma hızını arttırarak yaşla doğru orantıda görünümün iyileşmesini sağlar. Cildin esnek bir yapıya sahip olmasına katkıda bulunur.

Derin Kırışıklık Kremi, kuru ve normal ciltler için üretilmiş bakım kremi aynı zamanda yağlı ve karma ciltlerinde kullanımına uygun olarak içeriği hazırlanmıştır. Yüz çevresinde oluşan kuruluk nedeniyle silinmesi mümkün olmayan derin çizgileri güçlü formülü ile yok etmektedir. Güneş koruyucu faktörü ile de cilt lekelerinin iyileşmesini sağlamaktadır. İçeriğinde etkin olan maddeler arasında yeşil çay, E vitamini, A vitamini ve Resveratrol bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.