sadsad x
asdasd

Neostrata Leke Kremi

Neostrata Enlighten leke karşıtı bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

Cilt çeşitli sebeplerden dolayı lekelenebilir. Fakat leke oluşumuna en büyük etken güneştir diyebiliriz. Çünkü güneşte uzun süre korunmadan kalmak leke, kızarıklık ve yaşlanma belirtileri gibi daha bir çok cilt problemine kapı açar ve kimse cildinde leke olsun istemez. Sizde Neostrata Enlighten leke serisi ile hem var olan lekelerinzi giderebilir hem de yeni leke oluşumuna karşı önlem alabilirsiniz.

Neostrata Enlighten serisi leke karşıtı için özel olarak geliştirilmiştir.

  • Cilt lekelerini gidermeye yardımcı olur.
  • Ton farklılıklarını eşitler.
  • Anti aging bakımı destekler.
  • Cilde eşit ve aydınlık bir renk kazandırır.

Seri içeriğinde leke serumu, temizleyici jel, leke karşıtı bakım kremi, gündüz bakım kremi bulunmaktadır. O halde seri içeriğinde yer alan ürünleri birlikte inceleyelim.

Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser

Leke ve ton farklılıkları için geliştirilmiş temizleme jeli cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. İçeriğindeki vitaminler sayesinde ciltteki ton farklılıklarını eşitler ve leke görünümünü en aza indirgeremeye yardımcı olur. Ultra aydınlatıcı özelliği sayesinde cilde eşit ve parlak bir cilt görünümü sağlar.

Neostrata Enlighten Illuminating Serum

Serumlar ciltte onarıcı etkiye sahip en temel cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Neostrata Enlighten leke serumu içeriğindeki C vitamini sayesinde renk eşitsizliklerini giderir, koyu lekelerin açılmasına ve zamanla en aza indirgemesini sağlar, cilde aydınlık bir grünüm kazandırır. C vitaminin antioksidan özelliği sayesinde cildi nemlendirerek çizgi ve kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerini önler.

Neostrata Enlighten Pigment Controller Cream

Cildinde leke ve ton farklılıkları yaşayan kişiler için geliştirilmiş bakım kremi, içeriğinde C ve E vitamini sayesinde ;

  • Leke görünümünü giderir.
  • Ton farklılıklarını eşitler.
  • Cildi nemlendirir.
  • Canlı ve aydınlık bir cilt görünümü sağlar.

Ürünlerin etkinliği sayesinde Neostrata Enlighten kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sizde canlı, aydınlık ve lekesiz bir cilt görünümü için Dermokozmetika’dan leke ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.