sadsad x
asdasd

Leke Bakımı

105 ürün

Cilt lekelerinin giderilmesini sağlamaya yardımcı olan leke kremi cilt rengini dengelemek adına kullanılmaktadır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından, yaşlanma belirtilerinden kaynaklanan ve dermatolojik işlemler sonunda oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olan bu kremler cilt lekelerini kalıcı olarak gidermektedir.

Leke Kremi Vücuda Etkisi

Lekeler kendiliğinden cilt yüzeyinden sıyrılmaz. Geçmesi kolay olmayan lekelerin giderilmesi için neden olan faktörlerinde ortadan kalkmasıyla lekeler yine de ciltte kalmaktadır. Cilt kendini zamanla toplasa da gitmeyen bu lekeler kişileri psikolojik olarak etkilemektedir. Kahverengi lekeler, benler, kızarıklar ve hamilelik ile meydana gelen türlü cilt lekelerini gidermek için birçok yöntem bulunmaktadır. Evde yapılan doğal maskelerden bakım kremlerine kadar çok fazla sayıda çözüm yöntemleri denenmektedir. Leke kremleri bu kötü görünümü ortadan kaldırılması için kalıcı çözümler sağlamaktadır. Leke kremi dermatologlar tarafından tavsiye üzerine kullanılması gereken bakım ürünlerindendir. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçen leke kremi ürünleri kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Leke önleyici krem ürünleri cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olmaktadır. Hamilelik, yaşlanma, güneş ışınları ve dermatolojik operasyonlar sırasında meydana gelen izlerin giderilmesinde etkili olmaktadır. İçeriğinde bulunan renk beyazlatıcı ile koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kişilerin herhangi bir bölgesine uygulaması mümkün olan ürünlerin kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal içeriklerle hazırlanan formüller etkinliğini kanıtlamıştır. Pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme kavuşmak için kullanılan leke kremi ürünleri kullananların büyük bir beğenisini kazanmıştır.

Leke Kremi Ürünleri

Esthederm Whitening Day Cream, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olan bakım kremi aynı zamanda dış etmenlerden kaynaklanan cilt lekelerini gidermeye yardımcı olmaktadır. Kırışıklıklarında yok olmasında etkisini gösteren leke kremi cilt yapısı oldukça hassas ve değişimlere müsait kişilerinde cildinde etkisini göstermektedir. Bileşeninde bulunan leylak tozu ile cilt kusurlarını tamamen temizlemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan renk açıcı sayesinde lekelerin yok olması ve kapatılmasını sağlar. Yapılandırıcı ve canlandırıcı özelliği ile cildin yeniden parlamasını ve ciltte oluşan alerjik reaksiyonların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin görünümünü kısa sürede etkileyen krem sigara kullanan kişilerinde yüzünde oluşan lekelerin ortadan kaybolmasını sağlamaktadır.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5, ultraviyole ışınlarından etkilenen ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Onarıcı etkisi ile cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen pigment bozukluğuna karşı mükemmel bir etki yaratır. İçeriğinde bulunan panthenol ile cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin kaşınma oranını yok eder. Güneş koruyucu özelliği ile de güneş ışınlarının oluşturduğu çillenme gibi kahverengi lekelerin oluşmasını önler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.