x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadınlar göz kremlerini özellikle erken yaşta oluşan morluk, kılcal damar çatlaması, kırışıklık, lekelenme gibi sorunların başlamasıyla kullanmaktadır. Cilt bakımı yapılırken yüz bakımının tamamlanması için göz çevresi bakımı mutlaka yapılmalıdır. Göz bakımı, yaşlanma belirtileri ile doğru orantıda ilerlememektedir. Düzensiz beslenme, uykusuz kalma, stres, ani kilo alım ve verme, kansızlık gibi sorunlar ötürü gözaltları yeterli kan akışı sağlayamaz. Bu nedenle cilt bakımı yapılırken daha fazla özen göstermek gereklidir. Hassas yapıda cilt dokusu üzerinde yer alan gözaltlarına kalitesiz kozmetik ürünleri kullanmak daha büyük hasarlara neden olur. İçeriğinin ne olduğu bilinmeyen ürünler cildin duyarlık sağlayan duvarlarını yıkar ve kötü bir görünüm oluşmasını sağlar. En ufak darbede moraran ve kızaran göz çevresi uygulanan Göz Kremleri ile kısa sürede etkileyici değişiklikler gösterir.

Bioderma Göz Kreminin Etkileri

Göz kremi erken yaşta başlayan yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde birçok kullanıcı tarafından etki gösterdiği kanıtlanmıştır. Göz kremleri yüz bakımında tamamlayıcı bir etki sağlamaktadır. Hassasiyet gösteren duyarlı cilt tabakasına cilt bakımından ayrı bir uygulama ile onarılması ve beslenmesi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bioderma Göz Kremi anti aging özelliği ile cildin daha sıkı ve dolgun görünmesini sağlar. Dış etkenlerden kolaylıkla hasar gören cilt dokusu sarkma ve çökme gibi belirtiler ile tepkisini göstermektedir. Bioderma Göz Kremleri cildin ihtiyacı olan bütün bakımı en kolay ve en etkili bir şekilde gerçekleştirmeye katkı sağlamaktadır.

Bioderma Göz Kremi Ürünleri

Bioderma Sensibio Eye Contour Gel, Bioderma’nın Sensibio serisinin en etkili bakım jeli olan hassas ciltlerin bakımını gerçekleştirir. Uzun süre dış etmenlere maruz kalmış göz çevresi uykusuzluk, stres, yorgunluk ve düzensiz beslenme gibi sebeplerden hem doğal rengini kaybeder hem de kötü bir görünüme neden olur. Bunun önüne geçebilmek ve daha bakımlı taze görünebilmek için düzenli olarak kullanılan Bioderma Sensibio Eye Contour Gel kısa sürede etkileyici bir göz çevresine sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle kadınların yaşadığı sıkıntılardan bir tanesi olan torbalanmalar, kılcal damar çatlamaları ve morluklar can sıkıcı bir hale gelmektedir. İçeriğinde doğal bileşenlerle desteklenen Bioderma Göz Kremi parfüm içermeyerek kendine ait hoş bir kokuya sahiptir. Hassas ve alerjik ciltlere sahip kişilerin rahatlıkla kullanabileceği Gel toleransı düşük ve toleranssız ciltlerin düzelmesine yardımcı olmaktadır. Bioderma kremi aynı zamanda gözaltlarında oluşan nemsizlik sorununu ortadan kaldırır. Nem seviyesini yükselterek morlukların giderilmesine yardımcı olur. Ürün içeriğinde kesinlikle koruyucu ve katkı malzemesi bulundurmaz. Dermokozmetik ürünler arasında kozmetik içerikli doğal Bioderma ürünüdür. Mükemmel bir makyaj bazı olarak kullanılabilir. Pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen kişilerin yüz çevresinde kullandığı Bioderma Sensibio Eye Contour Gel dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Yapılan araştırmalarda ise Bioderma göz kremi kullanan kadınlarının %84’ünün büyük bir memnuniyetini kazanmıştır.

Bioderma Göz Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.