sadsad x
asdasd

Bioderma Göz Kremi

1 ürün

  Bioderma göz çevresi bakım kremi ile göz çevrenizdeki hassasiyeti yatıştırabilir, cildinizin daha nemli ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Göz çevresi daha ince ve hassas bir deriye sahiptir. Bu sebeple yüze kullanılan bakım ürünleri göz çevresine getirilmemelidir. Aksi taktide bu durum göz çevresinin daha da hassaslaşıp kurumasına sebep olabilir.

  Dermokozmetik dünyasına bilimsel bakış açısı ve doğal kaynakları kullanarak yaklaşan Bioderma, geliştirdiği göz kremi ile hassas ve düşük toleranslı ciltler için bir bakım seçeneği sunar.  Bioderma göz altı kremi, cildi çevresel faktörlere karşı koruyarak cilt bariyerini güçlendirmeyi hedefler. Dermokozmetik içeriği sayesinde göz çevresini nemlendirir, besler ve kuruluğa bağlı çizgi, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin oluşmasını engeller. Göz altında ki morluk ve halkaları gidererek daha canlı bir görünüm kazandırır.

  Bioderma Göz Çevresi Kremi Nasıl Uygulanır?

  Öncelikle makyaj olsun ya da olmasın göz çevresi bakım kremi uygulanmadan önce cilt temizlenmelidir. Yeteri miktarda ürünü parmak ucuna alarak göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerinde dıştan içe doğru tampon hareketiyle masaj yaparak uygulanmalıdır. Bioderma göz altı kremi hafif jel yapısı ile gündüz kullanımına da uygundur. Gündüzleri uyguladıktan sonra birkaç dakika cilde emilmesi beklenmelidir. Sonrasında isteğe bağlı olarak cilde makyaj uygulaması yapılabilir.

  Sizde Bioderma göz kremi ve daha fazla ürün seçeneğine Dermokozmetika fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.