sadsad x
asdasd

Bioderma Node - Saç Bakım Serisi

3 ürün

  Fransa’da kurulan Bioderma ürünleri arge laboratuvarlarında uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bioderma Node serisi saç ve saçlı deri için özel olarak geliştirilmiştir. Normal, kuru ve yağlı tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Saç bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran bu seri güzel ve bakımlı saçlara sahip olmasını sağlar.

  Hava, kir, toz ve güneş ışınlarından kolayca etkilenen saç derisi, kozmetik ürünlerinde getirdiği zararlarla yıpranmalara ve kırılmalara neden olur ve saç güçsüzleşmeye başlar. Güçsüz saçlar çevresel faktörlere karşı savunmasını kaybeder ve saç derisinde istenmeyen sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunların başında ise saç dökülmesi, kepek pullanma ve kaşıntı problemi gelir.

  Saç Dökülmesi Neden Olur?

  Kadın ve erkeklerin ortak derdi olan saç dökülmesi Fön, Jöle, Wax, saç ısıtıcısı gibi yöntemler ile daha fazla etkilenerek güçlülüğünü ve canlılığını kaybeder. Güçlülüğünü kaybeden saç zayıflar ve dökülmeye başlar. Saç dökülmesine sebep birçok faktör vardır. Bu faktörlerin başlıcaları;

  • Genetik faktörler
  • Mevsim geçişleri
  • Stres
  • Boya, fön, röfle gibi kimyasal işlemler
  • Saç ısıtıcıları
  • Vitamin, demir eksikliği

  Gün geçtikçe daha fazla cansızlaşan saç derisinde kopmalar ve dökülmeler meydana gelir. Tüm bu problemleri Bioderma saç bakım ürünleri ile giderebilirsiniz.

  Bioderma Node Serisi Ürünleri

  Her saç problemine özel olarak geliştirdiği Bioderma Node serisi detarjan ve sabun içeremeyen formülü,ürünlerin etkinlikleri sayesinde kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Saç tiplerine göre Bioderma şampuan çeşitlerinden bir kaçını inceleyelim.

  Bioderma Node DS Shampoo: İnatçı ve tekrarlayan kepek problemi için geliştirilmiştir. Saçı ve saç derisini temizler, nemlendirir. Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

  Bioderma Node Fluid Shampoo: Tüm saç tipleri için geliştirilmiş formülü sayesinde saçları nazikçe temizler. Günlük kullanıma uygundur.

  Bioderma Node G Shampoo: Yağlı saç derisi için geliştirilmiş bakım şampuanıdır. Saçı ve saç derisini temizleyerek yağlanmayı kontrol altına alır.

  Bioderma Node P Shampoo: Kepeğe eğilimli tüm saç tipi için geliştirilmiştir. Saçları temizler, nemlendirir. Kepeği gidererek yenisinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

  Sizde Bioderma şampuan çeşitlerini ve daha fazlasını Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürünün siparişini oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.