Yandex Metrica

Bioderma H2O Misel Solüsyonlar

18 ürün

  Cildi daha güzel göstermek adına yapılan makyaj doğru temizlenmediği takdirde cilde zarar verebilir. Özellikle hassas ciltlerin bu temizliğe çok daha fazla dikkat etmesi gerekmektedir. Bioderma’nın sunduğu farklı makyaj temizleme suları cildi yakmadan ve tahriş etmeden derinlemesine bir makyaj temizliği sunmaktadır. Cildin doğal dengesini koruyarak ve yatıştırarak temizleme sağlayan Bioderma makyaj temizleme suları sabun içermez ve göz çevresi toleransına sahiptir. Farklı cilt tipleri için çeşitleri bulunan bu solüsyonlar sayesinde makyaj sonrası temizlik daha keyifli bir hal alacak.

  Bioderma Makyaj Temizleme Suyu

  Daha güzel görünmek için yapılan makyaj iyi temizlenmediğinde, cilt sorunlarına neden olabilir. Bioderma makyaj temizleme suyu ve sütleri, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayarak cildin arınmasını kolaylaştırır. İyi temizlenmiş bir deri cilt sorunlarınızın oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

  Makyaj temizleme suyu ve temizleyici ürünlerle istediğiniz bakımı yapabileceğiniz cildinizin makyajın kimyasal etkileri ve kirlerinden arınması mümkün oluyor. Cilt temizliğinde arındırma, temizleme ve sıkılaştırma aşamaları hususunda size yol gösterecek olan Bioderma ürünleri günlük kullanıma uygun ürünlerdir.

  Suya dayanıklı makyaj ve klasik uygulamalar da dahil olmak üzere cildin arınmasını sağlayan ürünler, bir pamuk yardımıyla sürülebiliyor. Yüksek göz toleransına sahip olan ve yüz ve göz için uygun olan Bioderma misel su ürünleri, cilt tipinize uygun seçeceğiniz çeşitleriyle sitemizden temin edilebilir.

  H2O serisi cildinizin hem arınmasını hem de gözeneklerin sıkılaşarak cilt hassasiyetinin minimuma inmesini sağlıyor. Yüz, boyun ve göz bölgesinde kullanıma uygun olan ürünleri Sensibio serisiyle tamamlayabilirsiniz. Kuru, yağlı, normal ve bebek ciltleri için tercih edeceğiniz temizleme sularıyla, durulama gerekmeden temizleme işlemini yapabilirsiniz.

  Bioderma Makyaj Temizleme Ürünleri Kullanımı

  Makyaj kişisel bakım için oldukça önemlidir. Birçok kadın kendini daha iyi hissetmek ve yüzünün bazı bölgelerini öne çıkarmak için bu işlemi yapmayı tercih eder. Bu süreçte kullanılan ürünlerdeki kimyasallar ne kadar azsa, cilt o kadar az zarar görür.

  Güzel görünümün uzun vadede sürebilmesi için önemli olan gün sonrasındaki temizleme sürecidir. Ne kadar iyi bir temizlik yapılırsa sonuç o kadar iyi olur. Birçok kişi kullandığı ürünleri iyi temizlemediği için cilt sorunları yaşar. Bu da lekelenmeler, sivilceler ve tahrişlere neden olduğu gibi, cildin erken yaşlanmasına da yol açar. Bioderma ürünleri kullanarak cildin güzelliğini uzun süre koruyabilirsiniz.

  Hassas ciltler için tercih edilen Bioderma makyaj temizleme serisi, cildin kir ve etkisinden arınmasıyla birlikte anti komedonojik etkisiyle sivilce oluşumunu da önler. Ancak sürülen ürünler temizlenmediğinde cilde yerleşen kirler cilt sorunlarının ortaya çıkmasına yol açar. Kuru, yağlı ve normal ciltler için temizleme imkanı sunan Bioderma temizleme suları, hem tonik hem de makyaj çıkarıcı olarak tüm cilt tiplerine sahip kişiler için kullanılabilir.

  Günlük cilt bakımı rutininde deri üzerinde birikmiş fazlalıkların temizlenmesiyle işlem başlar. Yüz tipine uygun bir temizleyici ile deriye ait olmayan sonradan sürülen ürünler silinir. Daha sonra cilt tipine uygun bir arındırıcı kullanılarak cildin tamamen temizlenmesi sağlanır. Nemlendirici ile bakım rutini tamamlanır. Makyaj temizleme konusunda fazla zamanı olmayan kişiler için durulama gerektirmeyen bir temizlik mümkün olmaktadır.

  Bioderma Sensibio H2O Yüz Temizleme Suyu

  Sensibio h2O serisi çantada taşınan küçük ambalajlardan büyük paketlere kadar kullanılan ürünlerin temizliğinde en iyi sonucu almak isteyenlerin seçimi oluyor. İstenildiği kadar tekrarlanabilen ve cildi derinlemesine temizleyen bu ürün, yüz ve göz bölgesi için kullanıma uygundur. Yüz temizliğinde birçok kolaylık sağlayan ve cilt bakımının önemli aşaması olan makyaj temizliği için normal ciltlere sahip olan herkes bu ürünleri kullanabilir. İdeal bir cilt temizliği için günde iki kez kullanabileceğiniz H2O serisi ile cildinizin kimyasal ürünlerden gördüğü zararı telafi edebilirsiniz.

  Sebium H2O Yüz Temizleme Suyu

  Karma ve yağlı ciltler için kullanılan Sebium h2O temizleme suyu, hem hassas yüz derisinin temizliği hem de cildin yağlı görüntüsünün giderilmesi konusunda iyi bir tonik olarak kullanılır. Bioderma Sebium h2O yüz temizleme suyu makyajı da iyi biçimde temizler. Komedonojik olmayan ve yağ birikintilerini temizlemeye yarayan ürün, günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere kullanılabilir. Yağlı cildin bakımı daha önemli olduğundan cildin kullanılan kozmetik ürünlerden arındırılması adımı atlanmamalıdır.

  Hydrabio Milky Makyaj Temizleme Sütü

  Kuru ciltler için, cildi daha da kurutmayan ve bakımını da sağlayan Hydrabio Milky temizleme sütü ile ciltteki kullanıdığınız ürünlerin tamamının temizlenmesini sağlayacaktır. Kuru ve nemsiz olan cildin bakımını sağlayan bu ürünlerle, cildin arınması söz konusu olacaktır. Makyaj temizlemek için ihtiyaç duyulduğu her an kullanılabilen ürün, suya dayanıklı kozmetk ürünlerin de silinmesini sağlar. Göz etrafını temizlemek için güvenle kullanabileceğiniz temizleme sütü, hassas göz çevresine zarar vermeden etkin biçimde fazlalık maddelerin silinmesini sağlar.

  Hydrabio H2O Temizleme Solüsyonu

  Normal ciltlerin makyaj temizliği ve cilt bakımı için tercih edilen Hydrabio h2o serisi de birçok kişinin memnun kaldığı ürünler arasındadır. Cildin su tutma özelliğini arttıran ürün, nem kaybının önüne geçerek cildin kurumasının önüne geçer. Cilt bakımın en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayan temizleme solüsyonu cilde zarar vermeden ve yıpratmadan onun arınmasını sağlar. Normal ciltler için kullanacağınız bu ürün, cilt temizliği ve bakımı için oldukça ideal ürünler arasındadır.

  ABCDerm H2O Change Intensif

  Bebek ve çocuklar için kullanılan yüz, göz ve bez bölgesi için temizleme solüsyonları, sıklıkla yaşanan temizleme probleminin çözülmesi için kullanılır. Durulama gerektirmeyen bu işlem sayesinde çocuğun cildi için temizleme özelliğine sahip ürün, lekelenmeleri de giderir. Yenidoğan bebekler için ideal bakım sağlayan ürün, hipoalerjenik bünyeler için de ideal bir bakım sağlar. Prematüre bebekler haricindeki bebekler için Bioderma ABCDerm misel su tercih edilebilir. Sadece çocuklar değil, hassas cilde sahip yetişkinler için de bu ürünün kullanılması söz konusu olmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.