sadsad x
asdasd

Bioderma H2O Misel Solüsyonlar

8 ürün

  Cilt ve makyaj temizliği için geliştirilmiş Bioderma H2O her cilt için farklı ürün seçeneklerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Hassas, kuru ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Bioderma H2O misel solüsyon çeşitleri arasından cildinize en uygun ürünü kategorimizden seçebilirsiniz.

  Kabul edilmeli ki çoğu kadın için makyaj yapmak oldukça keyif vericidir. Fakat sıra temizlemeye geldiğinde bu durum istenmez bir hal alır. Zaman zaman makyajı temizlemek zor ve meşakkatli gelse de durulama gerektirmeyen Bioderma makyaj temizleme suyu ile makyajınızı tek adımda kolayca temizleyebilirsiniz.

  Cilt ve Makyaj Temizliğinin Önemi

  Cilde makyaj uygulansın ya da uygulanmasın hava kirliği, egzoz dumanı, gibi etkenler sayesinde cilt kirlenir ve gözenekler tıkanır. Üzerine uygulanan makyaj ürünleri de cildin nefes almasını engeller ve çeşitli cilt problemlerinin oluşmasına zemin hazırlar. Bu sebeple cildin her akşam makyajdan arındırılması gerekir.

  Bioderma H2O serisi cildinizin hem arınmasını hem de hassasiyetinin giderilmesini sağlar. Yüz, boyun, ve göz çevresi kullanıma uygun Bioderma H20 Makyaj Temizleme Suyu ile pratik bir şekilde cilt ve makyaj temizliğini sağlayabilirsiniz. Sadece yetişkinler için kullanıma uygun olan misel solüsyonun yanı sıra bebek ve çocukların, yüz, vücut ve bez bölgesi temizliğinde kullanılabilen özel misel solüsyon geliştirmiştir. Bebek ve çocuklarına kullanan anneler tarafından da memnuniyetle tavsiye edilmektedir.

  Bioderma H20 Misel Solüsyon Çeşitleri

  Cildi temizleyen, hassasiyeti yatıştıran ve nemlendiren Bioderma yüz temizleme suyu (misel su) çeşitlerini birlikte inceleyelim.

  Hassas Cilt Misel Solüsyon: Cildi ve makyajı temizler. Geliştirilmiş içeriği hassasiyeti yatıştırarak cildin ph seviyesini korumaya yardımcı olur.

  Yağlı Cilt Misel Solüsyon: Bioderma markasının yağlı ciltler için geliştirdiği misel solüsyon cildi yağ, kir ve makyajdan arındırır. Fazla yağlanmayı kontrol altına alır.

  Kuru Cilt Misel Solüsyon: Cildi ve makyajı temizler. Özel formülü cildin nem seviyesini dengelemeyi destekler.

  Bioderma makyaj temizleme suyuna fiyat avantajı ile Dermokozmetika’dan sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.