sadsad x
asdasd

Bade Natural Temizleyiciler

14 ürün

  Bade Natural temizleyici çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Cilt bakımının en temel adımlarından biri temizleyicidir. Cilt yeteri kadar temizlenmezse üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkinliği azalır. Neden mi? Farkında olmadan maruz kalınan çevresel faktörler cildi kirletir ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Zamanla ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir ve görmediğimiz kalın bir katman oluşturur. Bu nedenle cilt üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkinliği azalır. Tüm bunların yanı sıra bakteri oluşmuna zemin hazırlayarak akne ve sivilce gibi cilt problemleri oluşmaya başlar. Bu nedenle günlük olarak cildi temizlemek ve bakımını tamamlamak son derece önem taşır. Sizde sağlıklı ve bakımlı bir cilt görünümü için Bade Natural temizleyici çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiz.

  Temizleyici seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin cilt tipidir. Etkili bir temizlik için cilt tipine uygun ürünler kullanılması gerekir. Aksi taktirde çeşitli cilt problemlerine neden olabilir.

  Cilt Tipine Göre Temizleyici Seçimi

  • Yağlı ciltler, arındırıcı özellikli yüz temizleme jeli tercih etmelidir.
  • Kuru ciltler, nemlendirici oranı yüksek krem veya süt tarzı temizleyici ürün kullanmalıdır.
  • Karma ve normal ciltler ise köpük formlu temizleyicileri tercih edebilir.

  Özellikle kadınlar günlük hayatında makyaj malzemesi kullanıyorsa ciltlerini temizlemeden önce mutlaka makyaj temizleyici ile arındırılmalıdır. Bade Natural Make Up Remover Oil makyaj temizleme yağı %100 doğal bitkisel yağlardan elde edilerek makyajı nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Formülündeki lavanta yağı cildi yatıştırır ve yenilenme süresini hızlandırır.

  Bade Natural temizleyici balm, kil maskesi, antioksidan tonik gibi daha bir çok temizleyici ürün çeşitlerine uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.