sadsad x
asdasd

Sebamed Roll-On & Deodorant

5 ürün

  Sebamed deodorant çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Kişisel bakımın en önemli adımlarından biri vücut temizliğidir. Özellikle yaz aylarında vücut ısısının artmasıyla birlikte bakteriler oluşmaya başlar. Bu durum ter dediğimiz kötü koku oluşumuna sebep olur. Vücudun her gün ve gün aşırı temizlenmesi ve düzenli olarak deodorant kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Deodorant, bakterilerin sebep olduğu kötü koku oluşumunu engelleyerek vücuda hoş bir koku sağlar.  Deodorant seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur alkolsüz olmasıdır. Sebamed alkolsüz dedorant seçenekleriyle kullananların kalbini kazanmayı başarmıştır. Sizde kategorimiz üzerinden ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  Sebamed Fresh Deodorant Blossom

  Ter bezlerinin doğal işlevine zarar vermeden kötü koku oluşumunu engellemek için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş formülü cildin pH 5.5 seviyesini uygundur. Bakteri oluşumunu engelleyerek kötü kokuların dışarıya yayılmasını engeller. Sprey formu pratik uygulama sağlar.

  Sebamed Fresh Deodorant Fresh

  Alüminyum içermeyen özel formülü, ter bezinin doğal işlevine zarar vermeden kötü koku oluşumunu engeller. Koruyucu ve renk katkısı içermeyen özelliği sayesinde hassas ciltleri için bile kullanıma uygundur.

  Sizde Sebamed Active Deodorant, roll-on deodorant, hassas citler için deodorant ve daha fazla ürün seçeneğini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat,hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.