sadsad x
asdasd

Sebamed Krem

4 ürün

  Cilt bakımı ve vücut bakımının olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan kremler, cildi nemlendirir, besler ve günlük bakım ihtiyacını karşılar. Sebamed bakım kremleri cilt problemine göre özel olarak geliştirilmektedir. Kategorimiz üzerinden krem çeşitlerini inceleyebilir, cildinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

  Sebamed Krem Çeşitleri

  • Anti Aging Krem
  • Nemlendirici Krem
  • Dudak kremi
  • Vücut kremi

  Anti Aging Krem: İnce çizgi, kırışıklık, elastikiyet (sıkılık) gibi cilt problemleri için geliştirilmiştir. Özel formülleri sayesinde yaşlılık belirtilerini gidererek daha genç ve bakımlı bir görünüm sağlar.

  Nemlendirici Krem: Her cilt neme ihtiyaç duyar. Bu sebeple cilt bakımının en temel ve olmazsa olmaz ürünlerinden biri de nemlendirici kremdir diyebiliriz. Cildin nem ihtyiacını karşılayarak, nemsizlik, kuruluk ve gerginlik hissini giderir. Cilde daha canlı bir görünüm kazandırır.

  Dudak Kremi:  Göz çevresinden sonra en hassas bölge dudaktır. Dudak derisi çok ince ve hassastır. Bu sebeple çevresel faktörlere karşı savunmasız olur. Soğuk hava değişimleri, mat rujlar, ilaç tedavisi vb.gibi sebeplerle dudaklar kuruyup çatlayabilir. Dudakların pürüzsüz ve bakımlı görünmesi için düzenli olarak nemlendirilmelidir. Meyve özlü Sebamed dudak kremi ile dudaklarınızı nemlendirip besleyebilirsinz.

  Vücut kremi: Vücut derisi yüz derisine göre daha kalındır. Bu sebeple özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle yaz aylarında fazla güneşe maruz kalmak vücudun nemini kaybetmesine ve kurumasına neden olur. Hormonel değişim, ergenlik dönemi, hamilelik dönemi, hızlı kilo alıp verme gibi faktörler selülit ve çatlak oluşumuna sebep olur ve vücudun pürüzsüz görünmesini engeller. Sizde pürüzsüz ve sıkı bir vücut için Sebamed vücut kremini tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.