sadsad x
asdasd

Şampuanlar

631 ürün

Çevrede bulunan birçok şey gibi saçlarında temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bu temizlik işlemi şampuan ile gerçekleştirilmektedir. Saç telleri ve saç derisi arasında milyonlarca ölü deri hücresi, kepek bulunmaktadır. Deri içerisinde saç tellerine doğru akan kir ve yağda bunlar içerisindedir. Saç bakımı yapmak adına uygulanan ilk adım temiz saçlara sahip olmaktır. Bu nedenle şampuan bakım ürünleri büyük bir önem teşkil etmektedir.

 Şampuan Vücuda Etkisi

Saç diplerinde bulunan ve saçın görüntüsünü etkileyen etmenlerden kurtulmak adına düzenli bir şekilde saç yıkanmalıdır. Saç yıkama işlemi yapılırken saç tipine uygun şampuan bakım ürünleri cildin Ph değerine uygun olması gerekmektedir. Arındırma sağlayabilmek amacıyla bu tür ürünler insanlığın hizmetine sunulmuştur. Yıkanmamış kirli ve yağlı toz ve kepek içerisinde kalmış saçlar kötü bir görünüme neden olur. Bu nedenle içeriğinde kullanılan temizleyici ajanlar sayesinde şampuan bakım ürünü etkin bir temizlik sağlamaktadır. Kişi ve kişileri rahatsız etmemek adına bu ürünler üç günde bir uygulanmalıdır. Şampuan temizlik sağlamasına rağmen üreticileri tarafından bakım ürünü olarak kabul edilmektedir. Şampuan bakım ürünü sıvı halinde iken su ile karıştırıldığında köpük formuna geçmektedir. Saç derisinde oluşan çeşitli rahatsızlık adına da üretilen şampuan bulunmaktadır. Seboreik dermatit yoğun kepeklenme durumu içinde birçok markaya ait yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etki uyandırmaktadır. Sadece saç temizliği değil birçok deri sorunu içinde kullanılan şampuan bakım ürünleri kullananlar tarafından büyük oldukça sık kullanılmaktadır.

Şampuan Ürünleri

Nashi Argan Güneş Sonrası Şampuan, güneş altında uzun süre güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalan saçlar giderek yıpranmaya başlar. Nashi Argan Şampuan saç derisini nazikçe temizler ve deniz ve havuzun yarattığı etkilerden arınmasını sağlar. Boyalı saçlarından kullanımına uygun olan bu ürünler tüm saç tiplerine göre uygunluk sağlamaktadır. Yıkama işlemi ardından kolay açılan ve taranan saç telleri doğal nemini geri kazanmaktadır. Yumuşak ve ipeksi bir dokunuş ile parlaklık sağlayan bu ürün içeriğinde bulunan argan yağı ve keten tohumu yağı ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sıvı şeklinde bulunan formu ile saç tellerinde 3 dakika bekletilerek istenilen görüntü geri kazandırılır.

Phytologist 15 Shampoo Dökülme Karşıtı Şampuan, yoğun saç dökülmesine maruz kalan saç derisi için özel olarak üretilmiştir. Saç bakımı yapılırken saçın güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle saç dökülmesini önleyici ürünler kullanmak hem saçın dayanıklı hem de hasarsız olmasına yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.