sadsad x
asdasd

Rimmel London Maskara

11 ürün

  Rimmel London Maskara Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Göz makyajını tamamlayan en önemli unsurların başında maskara yer alır. Maskara diğer bilinen adıyla rimel, kirpiklerin dolgun ve uzun görünmesini sağlar ve bakışlarınızı anlamlandırır. Hem günlük hem de özel günlerde en sık kullanılan makyaj malzemesidir. O halde gelin birlikte kirpiklerde takma kirpik etkisi yaratan Rimmel London maskara çeşitlerini inceleyelim…

  Rimmel London Wonderfull Argan Oil Maskara

  Kirpikleri dipten uca kavrayarak belirginleştiren Wonderfull maskara, kirpiklere dolgun ve hacimli görünüm sağlar. Her katta ekstra dolgunluk sağlarken siyah rengi ile kirpiklerinize yoğunluk verir. İçeriğinde bulunan argan yağı zenginleştirilmiş formülü ile kirpiklere hacim kazandırır ve besler.

  Rimmel London Scandaleyes Reloaded Volume&Wear Maskara

  Hacim kazandıran Scandaleyes Volume maskara fırça yapısı sayesinde en kısa kirpikleri dahi kavrayarak dolgun görünmesini sağlar. Kremsi yapısı kirpiklere doğal bir görünüm kazandırır ve gün boyu akma dağılma yapmadan kalıcılığını korumaya yardımcı olur.

  Rimmel London Scandaleyes Flex Lcyra Maskara

  Rİmmel London Scandaleyes maskara, kısa veya seyrek her kirpik yapısına uygundur. En kısa kirpikleri dahi kolayca kavrar, tek tek ayırarak dolgunlaştırır. Özellikle gözlerinizi ön plana çıkarmak istediğiniz günlerde takma kirpik etkisi yaratmak için birebirdir! Fırça yapısıı sayesinde Scandaleyes Flex maskara pratik bir şekilde uygulanabilir.

  Maskara Sürmenin Püf Noktaları

  Maskara diğer adıyla rimel sürme yönteminize göre kirpiklerinizi daha yoğun, hacimli veya dolgun gösterebilirsiniz. Maskara sürmenin püf noktaları ise;

  • Yoğun kirpik görünümü için maskara öncesinde bir kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi kıvırın.
  • Maskarayı önce yatay daha sonra kirpik diplerine ulaşmak için dikey bir şekilde tutarak sürün.
  • Gün sonunda maskaranızı kirpiklerinizden nazikçe temizleyin.

  Sizde göz makyajınızı Rimmel London maskara ile tamamlamak istiyorsanız tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan hızlı kargo ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.