x

Keskin ve etkileyici bakışlara sahip olmak için kadınlar kozmetik ürünler ile harikalar yaratmaktadır. Göz çevresi her kişiye özgü ve farklı yapıdadır. Göz çevresi için yapılan göz makyajları etkileyici ve kusursuz bir güzelliği ön plana çıkarmak için uygulanmaktadır. Küçük gözlere sahip kadınlar genellikle gözlerinin içine sürme çekerek gözlerin daha küçük görünmesine neden olmaktadır. Büyük gözlere sahip kişiler ise aynı şekilde göz makyajını doğru şekilde uygulayamamaktan göz çevresinin kötü görünmesine sebep olurlar. Göz makyajı yaparken ihtiyaç duyulan malzemeler göz kalemi, far, aydınlatıcı ve maskaradır. Bu göz makyajı ürünleri ile mükemmel bir sonuç çıkarmak mümkündür.

Göz Makyajı Vücuda Etkisi

Göz çevresinde uygulanan bu malzemeler gözlerin şeklinin daha belirgin ve net olmasını sağlamaktadır. Günlük makyaj yaparken dahi güzelliği ön plana çıkarmak için yapılan göz makyajı gece dışarı çıkarken ve sosyal aktivitelerde büyük önem taşımaktadır. Göz, kadınların en dikkat çekici bölgesidir. Güzelliğin aynası olan gözler yapılan birkaç rötuş ile bambaşka bir yüz hatlarına ve imaj yaratmaya yardımcı olmaktadır.  Yüz ovaline bağlı olarak gözleriniz birbirine çok yakın ise göz makyajı yaparken ilk olarak iki göz arasında yer alan mesafeyi uzak göstermek gerekir. Bunun için yapılması gereken göz makyajı yaparken göz kapağınızın üzerine koyu renk far sürmektir. Daha sonra renk karışımları ile elde edilen renk tonunu gölgelendirme yaparak uygulamaktır. Böylece kusursuz bakışlara sahip olmanız oldukça kolay olacaktır.

Göz Makyajı Ürünleri

Kirpik Uzatıcı Maskara, göz makyajı yaparken en önemli alanlardan biri olan kirpiklerdir. Kirpiklerin uzun ve dolgun görünmesi için kullanılan maskaralar çarpıcı bakışlara sahip olmak için kadınların en büyük yardımcılarıdır. Glo Minerals Glolash Mascara hassas gözlere sahip kişilerin de kullanımına uygun formülü ile göz sağlığına katkı sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan antioksidan ve A,C, E vitaminleri kirpiklerin bakımını yaparken aynı zamanda nemlendirilmesini sağlamaktadır.

Likit Eyeliner, kirpiklerin köklerinden başlayan çizginin belirginleşmesine yardımcı olmaktadır. Doğal renk pigmentlerine sahip Likit Eyeliner kalıcı bir şekilde hızlıca kuruluk sağlar. Maskara ile desteklenen uygulan Likit Eyeliner göz makyajının en, temelini oluşturmaktadır.

Antioksidan Özellikli Göz Farı, göz çevresinin gözler ile uyumunu yakalamak adına yapılan kozmetik ürünler arasında en önemli uygulamalar arasında yer almaktadır. Göz makyaj ürünleri arasında kullanımı ile göz kapaklarının vurgularını yapmaya yardımcı olan Gloeye Shadow Far antioksidan içeriği ile kalıcı renklendirme sağlar. göz kapağında toz birikmesi yapmadan mükemmel bir görünüm ortaya çıkarır.

Göz Makyajı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.