sadsad x
asdasd

Neostrata Serum

1 ürün

  Neostrata serum çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Serumlar onarıca etkiye sahip temel cilt bakım ürünleri arasında yer alır.  Serumlar konsantre ve güçlü içeriğe sahiptir. İnce yapıları sayesinde cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya ordan başlarlar. Bu neden dermatologlar, cilt uzmanları, güzellik uzmanları cildin temizlendikten sonra mutlaka serum kullanmasını tavsiye eder. Neostrata her cilt tipi ve problemine özel serum çeşidi geliştirmiştir. Sizde Neostrata serum çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Neostrara Serum Çeşitleri;

  • Anti Aging Serum
  • Çizgi ve kırışıklık serumu
  • Leke Serumu
  • Akne Serumu

  Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu

  Cildin daha genç ve bakımlı görünmesi için geliştirilen serum çeşitlerinden biridir. İçeriğindeki aktif maddeler ve vitaminler cildin yenilenme süresini hızlandırarak çizgi ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü cildin elstikiyetini (sıkılığını) güçlendirir. Sıkı, pürüzsüz ve genç cilt görünümü sağlar.

  Çizgi ve kırışıklık serumu

  Bu serum çeşidi genelde lokal uygulanmaktadır. Alın, dudak çevresi, kaz ayağı denilen göz çevresinin dış bölgesi gibi alanlarda yerleşmiş çizgiler için geliştirilmiştir. Çizginin üzerine lokal uygulanan özelliği sayesinde yaşılık ve mimik çizgilerini gidermeye yardımcı olur.

  Leke Serumu

  Neostrara vitamin C serum leke karşıtı için formüle edilmiştir. İçeriğindeki C vitamini ve diğer etken maddleri ile ciltte oluşan koyu kahverengi lekeleri gidermeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı bakım yapar.

  Akne Serumu

  İsminden de anlaşıldığı gibi yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiştir. Arındırıcı özelliği sayesinde ciltteki yağlanmayı kontrol altına alır, gözenekleri sıkılaştırır var olan akne ve sivilcelerin giderilmesini ve yeniden oluşmasını önler.

  Sizde cilt probleminiz için daha bir çok Neostrara serum çeşitleirni Dermokozmetika’da bulabilir, dileidğiniz ürüne uygun fiyati hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.