sadsad x
asdasd

Serum

286 ürün

Derinin alt tabakasına işleyen sıvı kozmetik ürünlere serum adı verilmektedir. Kozmetik alanında en sık kullanılan serum yüz bölgesi içindir. Cildin yapısında meydana gelen problemlere göre serumlar çeşitlendirilir. Kırışıklık, leke, sivilce, esneklik kaybı ve nem kaybı olarak ayrı ayrı sınıflara ayrılmaktadır. Tüm bu cilt problemleri için yoğunlaştırılmış serum kullanımı en doğru bakım yöntemidir.

Yüz Serumu Vücuda Etkisi

Serumlar içerisinde değişik alanlarda kullanılan vitamin, mineral gibi hücre yenileyici özelliklere sahiptir. Vücudun her bölgesi için kullanıma uygun olan bakım ürünleri ayrı ayrı bölgelerin kullanımı için içlerinde ayrılmaktadırlar. Günlük yaşantıda her kişinin yaşadığı ve en çok etkilendiği dış etmenler hava kirliliği, güneş ışınları, stres, yorgunluk, uykusuzluk ve yaşlanma belirtileri sonucunda oluşan hasarların giderilmesinde etkili olmaktadır. Bu hasarlar zaman içerisinde daha büyük sorunlara intikal etmektedir. Yüz serumu ürünleri içerisinde aktif olarak hücre yapılarına karşı meydan okumaktadır. Yaşlanma ve hastalık belirtilerini ortan kaldırmaya yardımcı olan yüz serumu ürünleri kullananlarında büyük bir beğenisini kazanmıştır. Bu serumlar akşam ve sabah günde iki kere kullanıma düzenli olarak 1,5 sonra sonuçlarını tam olarak göstermeye başlamaktadır. Göz çevresi ve yüz ovali için üretilen serumlar cildin tümünü kapsayacak bir şekilde uygulanmaktadır. Göz kapaklarına dair kullanılan ürün yüz bölgesinde göz çevresine uygulanabilir notu var ise kullanımı serbesttir. Yüz serumu ürünleri sadece düzenli kullanım sonrasında etkisini göstermektedir.

Yüz Serumu Ürünleri

Esthederm Cellular Concentrate Serum, yaşlanma belirtilerinin yok olmasına ve azalmasına yardımcı olmaktadır. Serum formu ile kırışıklıkların oluşmasına karşı savaş açmaktadır. Nem dengesini mümkün mertebede doğru oranda yüksek seviyede tutmaya yardımcı olmaktadır. Cildin yapılanmasına yardımcı olmaktadır. Cildin kalitesini arttırır ve ipeksi bir dokunuş sağlar. İçeriğinde bulunan renk pigmentleri sayesinde ten rengini eşitler. Oluşmuş hassasiyetin giderilmesini sağlar. Tüm ciltlerin kullanımına uygun bir bakım sağlar. Cilt katmanlarının derinlemesine işler ve görünümü en iyi şekilde düzenler. İçeriğinde Elma Oligo-nükleotidleri ve C vitamini bulunmaktadır. Pompalı ambalajı ile kullanım açısından da kolaylık sağlar. Yüz ve boyun bölgesine kullanımına da uygundur.

Esthederm E.V.E Serum Source, içeriğinde çeşitli düzeylerde vitamin, mineral, amino asit ve karbonhidrat içermektedir. Cildin gençleşmesine yardımcı olmaktadır. Kırışıklıkların giderilmesi ve erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına karşı savaş açmaktadır. Gece uygulanan bakım ürünlerindendir. Geceleri yapılan bakım cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmektedir. Bu nedenle yüz serumu kullanıcıları sıklıkla Esthederm E.V.E Serum Source tercih etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.