sadsad x
asdasd

Neostrata Güneş Kremi

2 ürün

  Neostrata güneş kremi ile cildinizi koruyun!

  Güneş vücuda D vitamini sağlar. Fakat güneşte uzun süre korunmadan kalmak çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Bu problemlerin başında ise leke gelmektedir. Peki güneş kaynaklı cilt lekelerine karşı nasıl önlem alınır? Gelin birlikte inceleyelim.

  Altın kural güneş kremi kullanılmasıdır. Güneş kremi cildi zararlı güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korur. Cilt bariyerini güçlendirerek leke riskini en aza indirger ve var olan lekelerin yayılmasını önler. Neostrata Sheer Physical Protection SPF 50 şeffaf fiziksel güneş kremi tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Özel formülü cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde cildin yaşlılık belirtilerini gidermeyi destekler. Ultra şeffaf ince yapısı cilt tarafından kolay emilim sağlar.

  Güneşin en zararlı olduğu saat aralığı 10:00 ile 15:00 arasıdır. Bu saatler arasında güneşe direkt maruz kalmaktan kaçınmalısınız. Güneşe direkt maruz kalacağınız durumlarda güneş kremi her iki satte bir yenilemeyi unutmayınız.

  Sizde cildinizi güneşe karşı korurken nem seviyesini dengelemek istiyorsanız Neostrata güneş koruyucu bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat,hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.