sadsad x
asdasd

Neostrata Anti-Aging

Neostrata skin active Anti-Aging bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

Cilt zamanla yaşlanmaya başlar. Fakat çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları gibi daha birçok neden cildin zamanından önce yaşlanmasına sebep olur. Peki nedir bu yaşlılık belirtileri gelin birlikte inceleyelim.

Yaşlılık belirtisinin ilk görüldüğü nokta göz çevresidir. Göz çevresi çok ince ve hassas bir deriye sahip olduğu için çevresel faktörlerde çok kolay etkilenir. Bunun yanı sıra sıkça kullanılan mimik hareketleri göz çevresinde çizgi ve kırışıklık olşumuna sebep olur. Bu çizgilere ise dermokozmetik dilinde yaşılık belirtileri denir.  Aynı durum yüz içinde geçerlidir. Özellikle dudak çevresine yerleşen mimik çizgilerine önlem alınmazsa zamanla derinleşir ve cilde yerleşir. 

Neostrata Skin Active serisi ile tüm yaşlılık belirtilerini gidererek anti aging bakım yapar. Seri içeriğinde yer alan başlıca ürün grubları;

  • Arındırıcı etkili yüz temizleme jeli
  • Yaşlanma karşıtı bakım kremi
  • Yüz serumu
  • Derin çizgiler için konsantre serum
  • Boyun ve dekolte kremi
  • Göz çevresi bakım kremi

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

Peeling etkili yüz temizleyici, cildi ölü hücrelerden arındırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki aloe, gül, papatya ve salatalık özleri sayesinde cildi nemlendirir, ciltteki yaşlılık belirtilerini en aza indirger. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Neostrata Skin Active Cellular Restoration

Yaşlanma karşıtı için geliştirilmiş bu özel krem ciltteki çizgi ve kırışıklıkları giderirken cildin elastikiyetini (sıkılığını) güçlendirir. Yüz ovalini toparlayarak daha genç ve bakımlı bir görünüm kazandırır.

Alın, dudak çevresi gibi bölgelerde derin kırışıklık problemi yaşıyorsanız Neostrata Skin Active Line Lift Step 2 bakım serumunu tercih edebilirsiniz. Konstanre yapısı ciltteki bölgesel çizgi ve kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur.

Neostrata Skin Active Triple Firming Neck Cream

Boyun ve dekolte bölgesi için özel olarak geliştirilmiş bakım kremidir.  Boyun ve dekolte bölgesinde oluşan çizgi ve kırışıklık görünümünü giderir. Cildin elastikiyetini (sıkılığını) geri kazandırır. Olgun ciltler için kullanıma uyundur. Temiz cilde masaj yaparak uygulamayı unutmayın!

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Göz çevresinde oluşan çizgi, kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur. Bitkisel formülü göz çevresindeki morluk ve torbalanmaları en aza indirger. Göz çevresine daha genç ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Sizde daha fazla Neostrata yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.