Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Nascita Kapatıcı Fırçası

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

59,94 TL
41,96 TL
Stokta Yok
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Nascita Kapatıcı Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Makyaj uygulamasının en önemli adımlarından biri kapatıcıdır. Kapatıcı diğer adıyla concealer, özellikle göz çevresindeki yorgunluk, yaşlılık belirtileri, morluklar, gözaltı torbaları gibi kusurları kapatmak için uygulanan makyaj ürünüdür. Sadece göz çevresi için değil yüz bölgesinde istenmeyen lekeleri gizlemek için de sıklıkla kullanılmaktadır.

Kapatıcının cildinizle bir bütün olarak görünmesi ve homojen bir şekilde dağılabilmesi için kapatıcı fırçasına ihtiyaç duyulur. Ancak kapatıcı fırçası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, fırça kıllarının ince ve yumuşak olmasıdır. Çünkü göz çevresi hassas ve ince bir bölgedir. Kullandığınız kapatıcı fırçasının sert olması durumunda cildinizde hassasiyet yaratabilir ve fırça izleri bırakabilir. Kapatıcının cilde eşit bir şekilde dağılmasını sağlamak için geliştirilmiş olan Nascita kapatıcı fırça çeşitliliği bulunmaktadır. Gelin birlikte her kadının makyaj ihtiyacına yönelik ürünler geliştiren Nascita’nın başlıca kapatıcı fırça çeşitlerine göz atalım…

Nascita Pro Kapatıcı Fırçası

Nascita pro kapatıcı fırça, gözaltı morluklarını ve ciltteki kusurları gizlemek için ideal fırça çeşitlerindendir. Kapatıcı ile istediğiniz kusursuz görünüm imkanı sunarken, yumuşak fırça yapısı sayesinde cildinizde kolayca dağılmaktadır.

Nascita Pro Round Yuvarlak Uçlu Kapatıcı Fırçası

Yuvarlak yapısı sayesinde bu fırça toz veya likit bazlı tüm kapatıcı ürünlerinin yüzün birçok bölgesine uygulamak için kullanılmaktadır. Kapatıcıyı gözaltlarını veya tenini kusursuz bir şekilde kapatmak için kapatıcı fırçasını ufak tampon hareketlerle uygulayama yapabilirsiniz.

Yapılan makyaj uygulamasının sıklığına göre makyaj fırçaları belirli aralıklarla temizlenmelidir. Çünkü makyaj sonrasında fırçada kalan makyaj kalıntıları bakteri oluşumuna zemin hazırlar, böylelikle ciltte çeşitli cilt problemleri ortaya çıkabilir.

Kapatıcı Fırçası Temizlemenin Püf Noktaları

  • Temizleme işlemi yaparken fırçanızın dik ve aşağı doğru olduğuna dikkat edin.
  • Su veya temizleyicinin fırçanın metal kısmına gelmesini engelleyin.
  • Kurutma işleminde ise fırçanızı oda sıcaklığında dik ve aşağı doğru bakacak şekilde kurutun.

Eğer sizde makyajınızı fırça ile uygulayarak kusursuz hale getirmek istiyorsanız Nascita Oval yapılı, Stiletto yapılı ve Bronzy Glow kapatıcı fırçası ve Nascita sünger, Nascita tarak, Nascita 136 numara fırça çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanı ile tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz!

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.