sadsad x
asdasd

Glo Minerals Highlighter

1 ürün

  Glo Minerals Highligter (Aydınlatıcı) çeşitleri ile cildinizin ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz!

  Makyajınızı ön plana çıkaran ve ışıltılı görünüme kavuşturan adım yüze Highlighter kullanılmasıdır. Highlighter diğer adıyla aydınlatıcı ile yüzünüzde istediğiniz bölgeleri parlak hale getirebilirsiniz. Genellikle rujun daha belirgin hale gelmesi için dudak üstü, yüz hatlarını ortaya çıkarmak için elmacık kemikleri ve gözleri vurgulamak için göz pınarlarına uygulanır. Toz, krem ve likit yapıda olmak üzere 3 aydınlatıcı çeşidi bulunur. Sizde bu uygulama için özel olarak tasarlanmış olan Glo Minerals Hihgligter çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Her makyaj malzemesi seçiminde olduğu gibi aydınlatıcı tercih ederken de dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Ten renginizi ve göz renginizi esas alarak highligter seçmeniz doğru bir yöntem olacaktır. Genel olarak ten renginizin bir yada iki ton açığı olan aydınlatıcılar tercih edebilirsiniz. Glo Minerals markasının her ten rengine göre geliştirdiği aydınlatıcı çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

  Glo Minerals GloHighlighter for Face & Body - Yüz ve Vücut İçin Aydınlatıcı; hem dekolte hem de yüz için kullanabileceğiniz bu aydınlatıcı likit yapıya sahiptir. Cildinize hafifçe temas ettirdiğiniz andan itibaren ışıltılı bir görünüme kavuşursunuz. Dilerseniz makyajınızın üzerine ya da tek olarak kullanabileceğiniz GloHighlighter, kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Glo Minerals GloShimmer Brick Highlight Powder Brick Luster 4'lü; 4 farklı renge sahip olan GloShimmer Brick, makyajınızda son dokunuşları ışıltılı bir şekilde vermenize yardımcı olur. Ayrıca farklı renk çeşitleri ile far ve allık olarak da kullanabilirsiniz. Tercihinize göre seçebileceğiniz açık pembe tonları bulunan GloShimmer Brick Highlight Powder Gleam aydınlatıcı paleti de bulunmaktadır.

  Highligter Nasıl Uygulanır?

  Aydınlatıcı doğru kullanıldığında güzellik görünüşünüzü tamamen olumlu yönde değiştirecektir. Bu uygulama için 3 bölge esas alınmalıdır. Bunlar; elmacık kemikleri, kaşların bitiş noktası ve dudak üstü bölgesidir. Kısacası bronzer uygulaması yapılmayan diğer alanlarda diyebiliriz.  Kullandığınız Highligterdan bir miktar alarak fırça yardımıyla hafifçe aydınlatmak istediğiniz yere uygulama yaparak, yüzünüze dağıtabilirsiniz.

  Sizde ten makyajınızda son rotüşları highligter ile yapmak istiyorsanız tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.