sadsad x
asdasd

Glo Minerals

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
159 ürün

Glo Minerals Profesyonel ürünler, parlak sonuçlar için kuralcı yaklaşım sunmaktadır. Araştırma, eğitim ve yenilik konusunda yapıcı kararlılığı, profesyonel hesapları, ışıltılı parlak görünen güzelliği tanıtmak için ilham vermeye devam etmektedir. GloMinerals markası, düzenli olarak onur duyduğu endüstri ve PETA ödüllerini almaya hak kazanmaktadır. 

"Güzelliği ticaret olarak düşünmeden" hayvanlara zulüm yapmaktan ve ürünlerinde hayvansal madde kullanımından kesinlikle kaçınmaktadır. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden de başarıyla geçmiştir. GloMinerals ürünleri, eksiksiz şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak için eşsiz ürün kalitesinden ödün vermez.  Müşteri hizmetleri ve satış programlamalarıyla her zaman kullanıcıların sorularını cevaplar.

Müşteri odaklı çalışan marka, kullanıcılarla karşılıklı yüz yüze görüşmeler yaparak İşletme Danışmanları, özel bir saha satış destek ekibi, müşterileri eğiten makyaj sanatçıları, estetisyenler ve bir şirket içi müşteri hizmetleri ekibi içeren bir satış noktalarına sahiptir. Satış ekibimiz komple bir kurumsal personel tarafından desteklenmektedir.

Glo Minerals Ürünleri Etkileri

Makyaj, cilt bakımı ve vücut bakımında öncü formüllere sahip olan marka cilt üzerinde meydana gelen tüm pürüzlerin kapatılmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal mineral ve vitamin kaynakları sayesinde kusurlarının giderilmesine yardım eder. Glo Minerals Ürünlerinin Cilde Katkısı oldukça büyüktür. Yüz hatlarının belirginleşmesi ve güzelliğin ön plana çıkmasına geliştirilen ürünlerle destek olur. Makyaj yapmanızı kolaylaştırır. Her zaman alımlı ve bakımlı görünüme kavuşturur. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarıyla geçmiştir. Kullananların cilt üzerinde en sık kullandıkları markalar içerisinde yer alır. Ürünleri ise etkisini uzun süre devam ettirir. Pürüzlerin kapatılmasına ve zamanla düzelmesine yardımcı olur.

Glo Minerals Ürünleri Özellikleri

GloMinerals Gloeye Shadow: Haze Far, göz kapaklarının renkli durması ve makyajın uyum içinde durmasına yardımcı olur. Kadınların günlük makyaj uygulamalarında sıklıkla kullandığı far, kozmetik ürünlerinde içerisinde yer alır. Fakat Gloeye Shadow Haze Far, doğal bileşenlerle desteklenmiş, mineraller içeren formülü sayesinde hem göz çevresini korur hem de güzel görünmenizde katkı sağlar.

GloMinerals Gloliquid Base II- Golden: Saten özelliği taşıyan koruyucu yüz likiti, cilt üzerinde meydana gelen kusurların kapatılmasına yardım eder. Leke, akne gibi sorunların oluşmasına engel olur. Koruyucu özelliği sayesinde kullananların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.