sadsad x
asdasd

Farlar

221 ürün

Göz Farı Nedir?

Göz kapağını renklendiren ve gözlere derinlik kazandıran makyaj malzemesine göz farı denir. Göz makyajının temel unsurları arasında yer alan farın kullanım alanı da oldukça geniştir. Açık renkli farı göz kapağınıza uyguladığınızda rengi eşitler ve doğal bir görünüm kazandırır. Tarzınıza veya makyajınıza uygun far rengini tüm göz kapağınıza uyguladığınızda çarpıcılık sağlar. Farklı tonları birbirine karıştırarak veya gölgelendirme işlemi olarak uyguladığınızda ise daha iddalı bir görünüm kazandırır. Yani aslına bakacak olursak göz farı uygularken kontrol kişinin elindedir. Nasıl bir etki istiyorsa ona göre göz makyajını şekillendirebilir.

Göz Farı Çeşitleri

Göz makyaj malzemelerinden biri olan far kendi arasında çeşitliliğe ayrılmaktadır. O halde çeşitlerine birlikte göz atalım.

  • Sıkılaştırılmış far
  • Krem far
  • Toz far
  • Mat far
  • Simli far

Klasik far uygulaması yapacaksınız tekli far tercih edebilirsiniz. Tek bir renkten oluşan bu ürün nude rengi, pembe tonları ve kahverengi renkleri gibi yüzlerce renk seçeneğine sahiptir. Farları karıştırarak sürmeyi seviyorsanız ikili veya dörtlü far tam size göre olabilir. Trendi yakından takip ediyor de gölgeleme uygulamasından vazgeçemiyorsanız mutlaka bir  far paleti edinmelisiniz! Farın daha güzel ve uzun süre kalıcı olması için göz makyaj bazı uygulamayı unutmayın!

Sende Pastel, Essence, Missha, Maybelline gibi daha birçok dünyaca ünlü markanın göz farı çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.