sadsad x
asdasd

Flormar Göz Kalemi

30 ürün

  Göz makyajının en temel malzemeleri arasında yer alan göz kalemi, daha dikkat çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Sizde çekici bakışlara sahip olmak için Flormar göz kalemi renk ve çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Gerek günlük makyajda gerekse özel gün makyajlarında sıklıkla kullanılan ürünlerden biri göz kalemidir. Göz kalemi ile göz yapınızı belirginleştirebilir, daha büyük veya küçük görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Göz Makyajının Sırları!

  • Dikkat çekici ve çarpıcı bakışlar için eyeliner veya göz kalemini kuyruklu çekin. Flormar ultra black göz kalemi ile bu uygulamayı yapabilirsiniz. Gözlerinize net ve siyah çizgiler çizerek daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.
  • Eğer iri göz yapısına sahipseniz, küçük görünmesini istiyorsanız üst ve alt göz kapağının içine kalem sürün. Bu işlem gözlerinizin daha küçük görünmesini sağlayacaktır.
  • Küçük göz yapınızın daha büyük görünmesini istiyorsanız göz kapağınızın üzerine kalem uyguladıktan sonra iç kısmına açık renk kalem uygulayın. Flormar ten rengi göz kalemi bu uygulama için doğru bir tercih olacaktır.
  • Siyah göz renginiz varsa siyah kalem kullanarak bakışlarınızı derinleştirebilirsiniz.
  • Ela göz rengine sahipseniz göz makyajında yeşil ve kahverengi tonları seçmelisiniz.

  Belirgin göz makyajı severlerin ihtiyacına cevap veren Flormar asansörlü göz kalemi, yumuşak ucu sayesinde göz kapağına kolay uygulama sağlar. Waterproof suya dayanıklı formülü gün boyu akma dağılma yapmadan kalıcılığını korur. Asansörlü mekanizması sayesinde makyaj çantanızda da kolayca taşımanıza imkan sunar.

  Dünyaca ünlü makyaj markaları arasında yer alan Flormar her göz rengine ve makyajına uyum sağlayacak göz kalemi renk ve çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.