sadsad x
asdasd

Elancyl Vücut Temizleyici

1 ürün

  Elancyl Vücut Temizleyici Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Kişisel bakımın en önemli adımlarından biri de vücut temizliğidir. Gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler cilt yüzeyine etki eder. Bu sebeple de ciltte kötü koku, gözeneklerin tıkanması gibi problemler ortaya çıkar. Bu durumun oluşmasını önlemek için düzenli olarak vücut temizliği yaparak, cildin nefes almasını, gözeneklerin açılmasına katkıda bulunursunuz. Vücut bakımını ve güzelliğini bileştiren Elancyl vücut temizleyici ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde çeşitlerine birlikte bakalım.

  Elancyl Gel Douche Tonifiant Shower Gel  Duş Jeli

  Vücut temizliğinin en temel adımlarından biri duş jeli uygulamasıdır. Elancyl Gel Douche Tonifiant duş jeli içeriğinde bulunan sarmaşık özü sayesinde cildinizi derinlemesine temizler ve kirden arındırır. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde cildin nem seviyesini korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda cildinize parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Nemli cildinize bir miktar alarak dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

  Elancyl Gommage Moussant Tonifiant Foaming Scrub Vücut Bakım Peelingi

  Tüm cilt tipleriyle uyumlu olan bu peeling vücut bakımınız için özel olarak geliştirilmiştir. Vücuttaki ölü hücreleri temizleyerek, cildinizin yenilenmesine yardımcı olursunuz. Geliştirilmiş olan içeriği ile bu peeling cildinizi nemlendirmenize de imkan sağlar. Peeling uygulaması sonrasında cildiniz yumuşak ve canlı görünüme kavuşur.

  Vücut bakımında güzelleştirmeyi hedefleyen Elancyl vücut temizleyici ürünlerin yanı sıra, selülit önleyici, çatlak giderici ve sıkılaştırıcı etkili birçok ürün çeşitliliğini de yelpazesinde bulundurmaktadır. Sık kilo alıp-verme, doğum sonrası, emzirme dönemi, yaşın ilerlemesi gibi sebeplerden oluşan cilt problemlerini en aza indirgemek için Elancyl ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

  Sizde vücut bakımınızda ihtiyacınız olan tüm ürünlere Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.