sadsad x
asdasd

Duş Jeli ve Temizleyiciler

178 ürün

Günlük kişisel bakım yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur Vücut Temizliğidir. Her gün dışarıdan gelen çevresel faktörler ve dış etmenler cilt yüzeyine yapışır ve salgılanan hormonlar ile kötü bir kokuya sebebiyet verir. Bu durumun düzelmesi için Vücut Temizleyici ürünler kullanmak gerekmektedir.

Vücut Temizleyici Vücuda Etkisi

Vücut temizliği için kullanılan ürünlerin yanı sıra bu işlemlerin yapılmasına yardımcı olan ürünlerde büyük bir önem taşımaktadır. Cilt tipine uygun aparatlar seçilerek cilt temizliği yapılmaktadır. Vücut Temizleyici ürünler gün içerisinde biriken kiri ve yağı gözeneklerden ayrıştırmada büyük bir rol oynamaktadır. Büyük bir dikkatle alınması gereken ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olması gerekmektedir. Vücut bakımı yaparken de ihtiyaç duyulan bu Vücut Temizleyici ürünler cilt yüzeyinde biriken ölü hücrelerin çıkarılmasını sağlamaktadır. İster temizlik ister masaj yaparken kullanılan bu ürünler rahatlık açısından vücudun en çok ihtiyaç duyduğu ürünler içerisinde bulunmaktadır. Renkli ve renksiz çeşitleri ile kullananların gözlerine güzel görünen bu ürünler boyut olarakta birçok alternatife sahiptir. Vücuda zarar vermeden temizlenmesini sağlayan bu ürünler tüm cilt tiplerine özel olarak ayrılmaktadır. Vücut Temizleyici ürünler vücut losyon ve duş jeli ile köpürtülerek cilde uygulanabilmektedir. Doğal ipekten yapılan ve ciltte herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasına izin vermeyen bu ürünler tamamen doğal içeriklerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Kan dolaşımını hızlandıran özelliklere sahip lif ve sünger kullanımı da Selülit oluşumlarına mani olmak isteyen kişilerin vazgeçilmezi olmaktadır.

Vücut Temizleyici Ürünler

Aqua Massage Fıt Back Banyo Fırçası, banyo esnasında cildin derinlemesine temizlenmesinde yardımcı olan bu ürün doğal kıllardan meydana gelmiştir. Çıkarılabilir başlığı ile temizlik sonrası kendini temizleyen bir özelliğe sahiptir. Vücut bölgesinde ulaşılması zor bölgelere ulaşmada büyük bir kolaylık sağlar ve tutuşu kolaydır. Farklı cilt tiplerine özel olarak ürünler geliştiren Aqua markası tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirdiği ürünler ile banyo keyfini çıkarmaya yardımcı olur. Kadınların, erkeklerin ve çocukların rahatlıkla kullandığı temizleyici ürünler içerisinde yer alır. Her birey için özel olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aqua Massage Çift Etkili Sırt Masaj Lifi, koton bant özelliğine sahip olan bu ürün özel olarak geliştirilmiştir. Sisal olarak adlandırılan ve Afrika’da yetişen sisalana bitkisinden üretilmektedir. Vücut kaslarını mükemmel bir şekilde rahatlatır. Günlük kullanıma uygun olan bu vücut lifi cildi pürüzsüzleştirir ve Selülit oluşumuna mani olur. Cilt yüzeyinde herhangi bir şekilde alerjik duruma neden olmayan bir özelliğe sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.