x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Seçimleriniz

Kimin İçin?

Markalar

Fransız markası olan Elancyl yaklaşık kırk seneye aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Özellikle vücut bakımı üzerine geliştirilmiş ürünleri cilt üzerinde meydana gelen selülit ve çatlakların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kurulduğu günden itibaren kadınların sıklıkla yaşadığı selülit ve çatlak sorunu için yenilikçi formüller ve kalıcı çözümler sunan dermokozmetik marka, son teknoloji ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Özgün içeriği ile alanında lider olan ürünler bölgesel incelme konusunda da başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Elancyl bakım ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Vücut hatlarını korumak ve kusursuz görünen bir cilde kavuşmak isteyen kişilerin tercihi olan marka, içerdiği doğal bileşenler ile güvenilirliğini her zaman ön planda tutmaktadır. Formülünde bulunan aktif bileşenler kafein, biberiye ve sarmaşık sayesinde özel patentli ürünler ortaya çıkmıştır.

Düzensiz kilo alımı, hormonsal değişiklikler, hamilelik gibi süreçler sonucunda deformasyona uğrayan cilt üzerinde etkinliğini göstermektedir. Tüm cilt tipine uyum sağlamaktadır. Gün boyu vücutta etkisini kaybetmeden olumlu sonuçlar vermeye devam eden yapıya sahiptir. Hassasiyetle uygulanan Elancyl bakım ürünleri rahatlık ve konfor hissini en üst düzeyde tutmaktadır. Baştan çıkarıcı kokusu bakım yapmayı keyifli bir hale getirmektedir. Elancyl bakım ürünleri cilt üzerinde etkisini iki hafta içerisinde fark ettirmektedir. Kadınları düşünen bakım markası, uzmanlar ve dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda gerçeklik ölçümleri yapılmıştır. İhtiyaç duyulan bakımın yanı sıra cilde verdiği olumlu enerji sayesinde memnuniyet kazanmayı başarmıştır.

Elancyl Bakım Ürünleri

Hamilelik Döneminde Oluşan Çatlaklar İçin Krem; pembe görünüme sahip olan çatlaklar üzerinde etkisini göstermektedir. Yeni oluşan çatlak ve gebelik sürecinde beliren çatlaklar için kullanıma uygundur. Formülünde bulunan deniz kaynaklı ekstreler ve aspir yaprağı cilt yüzeyinin yumuşamasına yardım eder. İpeksi bir dokunuş sağlar. Kusursuz bir görünüm isteyenler çatlak oluşumunun ilk günlerinde kullanmaya başladığında daha etkili sonuçlar alır. Paraben içermez. Alerjik riskini minimize eder.

Elancyl Activ Massage Minceur; fizyoterapistler tarafından geliştirilmiş vücut bakım ürünüdür. Baldır bölgesinde oluşan selülit görünümünün yok olmasına yardımcı olur. Elancyl laboratuvarlarında üretilmektedir. Kullanımı iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi duş esnasında, masaj hareketleriyle nazikçe yapılmaktadır. İkincisi ise duş sonrasında avuç içerisiyle yukarı- aşağı doğru hareketlerle yuvarlama işlemi yaparak gerçekleşmektedir. Düzenli kullanıldığı takdirde yirmi sekiz günde gözle görülür fark yaratmaktadır.

Elancyl

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.