sadsad x
asdasd

Elancyl Vücut Sıkılaştırıcı ve İnceltici

1 ürün

  Elancly Vücut Sıkılaştırıcı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Vücutta genetik yatkınlık, beslenme, yaşam tarzı, yaşın ilerlemesi gibi belirli sebeplerden dolayı selülit, çatlak sarkma gibi problemler meydana gelebilir. Özellikle vücut derisinde oluşan sarkma ve buruşmanın en temel nedeni vücutta kolojen dokusunun zayıflamasıdır. Kolojen dokusu yaşın ilerlemesine de bağlı olarak zamanla azalır. Bu durumun önüne geçmek, vücudu sıkılaştırmak ve güzel görünüme ulaştırmak için özel olarak geliştirilmiş olan Elancly vücut sıkılaştırıcı ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde gelin birlikte başlıca vücut sıkılaştırıcı çeşitlerini inceleyelim.

  Elancyl Slim Design Ventre Plat Karın Bölgesi Sıkılaştırıcı Jel

  Karın bölgesi için özel geliştirilmiş içeriğe sahip olan vücut sıkılaştırıcı bir bakım jelidir. İçeriğinde bulunan özel etkenler sayesinde karın bölgenizi yeniden düzenleyerek sıkı görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Formülünde elma ekstresi barındırdığı için selüliti karın bölgesinde depolanmasını önleyerek cildin esnekliğini arttırır. Bunun yanı sıra hafif, kolay emilen bir yapıya sahip olduğu için jeli sürdüğünüz andan itibaren giyinmenize olanak sağlamaktadır. Her gün karın bölgenize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

  Elancyl Firming Body Cream Enerzing Foaming Scrub - Peeling

   Vücut sıkılaştırıcı etkiye sahip olan 2 adet ürün bulunmaktadır. Bunlar vücut kremi ve vücut peelingidir. Elancyl Firming Body Cream, içeriğindeki aktif kompleksler sayesinde cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizi nemlendirmenize katkıda bulunur. Kremi sürdüğünüz andan itibaren ise hoş bir koku etkisi bırakır. Enerzing Foaming Scrub vücut peelingi ise, bitkisel kaynağa sahiptir. İçerisinde soyucu ve sarmaşık elementleri sayesinde cildi yumuşatmanıza yardımcı olur. Haftada 1-2 kere peeling uygulaması yapabilirsiniz. Düzenli olarak uygulama yaptığınızda cildinizin kadifemsi yumuşaklığa ve ışıldamasına katkıda bulunursunuz. 

  Elancly vücut sıkılaştırıcı etkiye sahip olan bu ürünler, vücudun daha diri görünmesi için özel olarak geliştirilmiş formüllere sahiptir. Vücudun sarkmaya meyilli olan bölgelerini canlandırmak ve harekete geçirmek için düzenli olarak kullanabileceğiniz vücut sıkılaştırıcı ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

  Sizde vücudunuzun ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirmek için tüm ürünlere Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanı ile tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.