sadsad x
asdasd

Vücut Nemlendiriciler

221 ürün

Cildin yaz aylarında ve kış aylarında maruz kaldığı nemsizlik ve susuzluk durumlarında kullandığı vücut nemlendirici ürünler cilt yüzeyinde oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Çok sık vücut üzerinde yapılan işlemler ve çevresel faktörler cilt tabakasına direkt olarak iletilir. Bu nedenle cilt kurumaya başlar, bu kuruluğun giderilmesi için kullanılan Vücut Nemlendirici ürünleri pratik bir çözüm meydana getirir.

Vücut Nemlendirici Vücuda Etkisi

Vücudun görünümünü ve bakımını önemseyen kişiler cildinin neye ihtiyaç duyacağını mutlak ki bilir. Yaz aylarında cilt yüzeyi oldukça sık çevresel dış etmenlere maruz kalır. Kış aylarında ise soğuk havanın verdiği zararlar cildin kurumasına neden olur. Bu tür mevsimsel değişikliklerde meydana gelen cilt kuruluğu cildin kötü bir görünüme sahip olmasına neden olmaktadır. Nemsiz kalan ciltler sertleşir ve zamanla pullanmaya başlar. Vücudun bu ihtiyacını gidermek amacıyla Vücut Nemlendirici ürünler kullanılmaktadır. Vücut Nemlendirici ürünler cilt yüzeyini etkisi altına alır ve düzenli olarak yapılan bakım sayesinde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Vücudun ihtiyacını nem oluşmasını sağlayan su depolarını doldurarak gidermektedir. Bu nedenle günlük tüketilmeyen suyun cilt tarafından emilmesini sağlar. Nemlendirici ürünler kullananlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Her cilt tipine uygun olarak üretilen ürünleri seçerken kaliteli ürünler olmasına dikkat edilmelidir. Nemlendirici krem ürünlerinin içeriği önem taşımaktadır. Bu nedenle alınan ürünlerin içeriği ve kullanma talimatını okuyarak ürün kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Vücut Nemlendirici Ürünleri

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, içeriğinde bulunan provitamin ve vitaminler sayesinde cilt yüzeyinde oluşan hasarların giderilmesini sağlamaktadır. Cilt kızarıklığı, pullanma gibi reaksiyonlarına karşı etkili bir koruma sağlar. Cildi zararlı etkenlere karşı koruma altına alır. Nemlendirici özelliği ile cilt sorunlarının yatışmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanım ile yaz aylarında ve kış aylarında cildin olumsuz olarak etkilenmesine mani olur. Provitamin B5 bulunduran bu ürün yumuşak doku ve hızlı emiş gücüne sahiptir. Sorunlu görülen bölgeye uygulandığı takdirde bile kısa sürede etki gösterir. Cilt tarafından emilim sağlana kadar masaj yaparak ovulması cilt tabakasına etki gösterme hızını arttırmaktadır.

Bioder Skincare Atocare Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu, çok kuru ve atopik ciltlerde meydana gelen kuruluğun giderilmesinde etkili olan bir üründür. Cilt yüzeyinde kuruluk nedeniyle meydana gelen tahriş ve kızarıkların giderilmesini, cildin her bölgesinin eşit bir şekilde nemlenmesini sağlamaktadır. Parfüm, paraben ve alkol içermeyen özel bir formüle sahiptir. Cildin bağışıklık derecesini yükselterek mükemmel bir bakım sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.