sadsad x
asdasd

Sıkılaştırıcı ve İncelticiler

32 ürün

  Cildin alt katmanlarında meydana gelen yağ dokusunun bağ dokusu ile aynı yöne doğru eğilim göstermesi sonucunda Selülit oluşmaktadır. Bu oluşan Selülit görüntüsü yardımcı bakım ürünleri ile sıkılaşarak kusursuz bir görünümü ortaya çıkarmaktadır. Bunu sağlamak amacıyla da Vücut sıkılaştırıcı ürünler kullanmak büyük bir fayda sağlamaktadır.

   

  Vücut Sıkılaştırıcı Vücuda Etkisi 

  Kadınların özellikle bacak ve karın bölgesinde oluşan sarkıklık oldukça kötü bir görünüme neden olur. Cilt katmanlarında yer alan yağın düzensiz bir şekilde yol alması sonucunda oluşan bu görünüm vücut sıkılaştırıcı ürünler sayesinde normale dönmektedir. Yağ dokusunun düzene girmesi ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını isteyen kişiler vücut sıkılaştırıcı ürünler kullanarak hızlı şekilde etki etmesini sağlar. Cildin sıkılaşması vücut görünümünü doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle yardımcı ürünler ile cilt bakımı desteklenmelidir. Obezite ve beslenme sorunları ile boğuşan kişilerinde meydana gelen ani kilo alımı ve hızlı kilo verimi, Çatlak görünümlerinin de oluşmasına izin verir. Sıkılaştırıcı bir formüle sahip olan ürünler bu konuda kullanıcıların en büyük yardımcısıdır. Hamile kadınların en sık yaşadığı sorunlar içerisinde yer alan Selülit ve Çatlak oluşumu için de büyük bir önem taşımaktadır.  Bağ dokularının yeniden şekillenmesini sağlayan Vücut sıkılaştırıcı ürünler kullananlar tarafından oldukça beğeni kazanmıştır. Dermatolojik testlerden ve araştırmadan başarı ile geçerek klinik çalışmalar sonucunda olumlu sonuç alınmıştır. İçeriğinde bulunan aktif maddeler ile vücut bakımı mükemmel bir şekilde yapılmaktadır.

   

  Vücut Sıkılaştırıcı Ürünler 

  Sebamed Çatlak Giderici Krem, Genel olarak hamile bayanlarda ve düzensiz kilo alan kişilerde meydana gelen vücut hatlarının değişime uğraması sonucunda meydana gelen gevşeme ve çatlama problemlerine iyi gelmektedir. Özellikle gebelik döneminde kadınlarda meydana gelen pembe görünümlü çatlakların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bitki özlerinin bir araya getirilerek oluşturulduğu formül olarak üretime sunulmuştur. Anne ve anne adaylarının cilt bariyerlerinde meydana gelen cilt sorunlarına oldukça büyük fayda sağlamaktadır.

   

  Lierac Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum, Kadınlarda özellikle kilo artışlarında meydana gelen yağ fazlalığı gidermek amacıyla üretilen serum, inceltici özelliği ile kısa sürede sıkılaşırken zayıflamanıza yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal özlerinde yardımıyla kolay kullanıma sahip olan bu ürün, gebelik döneminden sonra oluşan sarkmaların toparlanmasına katkı sağlamaktadır. Vücudu anında etkisi altına alır ve derinlemesine nemlendirme sağlayarak kontrolü sizin dengelemenize izin verir. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden geçip, klinik çalışmalar sonucunda olumlu geri dönüşler almayı başarmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.