sadsad x
asdasd

Elancyl Vücut Nemlendirici

1 ürün

  Elancyl Vücut Nemlendiricileri Dermokozmetika’da!

  Güzel, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme ulaşmanın ilk adımı iyi nemlendirilmiş bir cilde sahip olmaktır. Nem, cildin en temel ihtiyaçları arasındadır. Özellikle vücut bakımında cilt çevresel etkenlere maruz kaldığı için genellikle kuruluk, kırışıklık ve yaşlanma belirtileri oluşur. Bu durumu önlemek için cildi nemlendirebilir, yumuşatabilir ve kuruluk görünümünün önüne geçebilirsiniz. Vücut bakımı ve güzel görünmeyi birleştiren Elancyl markası vücut nemlendirici alanında birçok ürün yelpazesine sahiptir. Tüm çeşitleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Nemlendiriciler cildin su ihtiyacını karşılayan, nem seviyesini dengeleyen cilt bakımın en önemli aşamalarındandır. Cildinizi dış etkenlere karşı korurken, ciltte oluşabilecek problemleri en aza indirgemenize yardımcı olur. Faydaları ise;

  • Cildi neme doyurur.
  • Cildin elastikiyetini arttırır, ciltte var olan gerilmeyi azaltır.
  • Yaşlılık belirtilerinin önüne geçer.
  • Cildi yumuşatır, rahatlatır ve yatıştırır.

  Vücut nemlendirici ürünler cilt yüzeyinde yoğun nemlendirme etkisi sağlayarak cildinizi yumuşatmanıza yardımcı olur. Kuru veya çok kuru bir cilde sahipseniz bu noktada yoğun nemlendirici içeriğe sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda her cilt tipine uyumlu, vücut bakımı için özel olarak geliştirilen Elancyl Lait Hydratant Energisant nemlendirici vücut losyonundan faydalanabilirsiniz.

  Elancyl Lait Hydratant Energisant Nemlendirici Vücut Losyonu

  Vücut bakımında cildi nemlendirmek için geliştirilmiş olan bu losyon, cildin nem seviyesini dengeleminize yardımcı olur. İnce yapıya sahip olduğu için cilde kolayca emilim sağlar. Aynı zamanda cildinize enerji vererek, dinç ve dinamik görünmenize katkıda bulunur. Bu losyonu dilerseniz duş sonrasında da kullanabilirsiniz. Kullanırken cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Cildinizin nem ihtiyacına göre üründen alarak cildinize eşit ve homojen bir şekilde uygulayın.

  Sizde cildinizin nem ihtiyacı Elancly vücut nemlendirici losyonu ile karşılayabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme, hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.