sadsad x
asdasd

Elancyl Göğüs Şekillendiricileri

1 ürün

  Elancyl Göğüs Şekillendiricileri Dermokozmetika’da!

  Herkes için vücut bakımı oldukça önemlidir. Bu sebeple de düzenli olarak vücudun ihtiyacına yönelik vücut bakımı yapmak gerekir. Ancak vücutta farklı sebeplerden dolayı selülit, çatlak gibi problemler yaşanabilir. Özellikle kadınlar da kilo alıp-verme, doğum sonrası, emzirme dönemi gibi sebeplerden dolayı göğüs bölgesinde gevşeme ve elastikiyetini kaybetme durumu oluşabilmektedir. Bu durumu önlemek için Elancly markası göğüslerin daha sıkı ve şekilli görünmesini sağlamak için Elancyl Göğüs Şekillendirici ürünleri geliştirmiştir. Siz de tüm çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde başlıca ürünlere birlikte göz atalım.

  Elancyl Creme Fermete Corps Firming Body Cream Vücut Kremi

  Sıkılaştırıcı etkiye sahip olan bu vücut kremi, geliştirilmiş formülü sayesinde vücudunuzu sıkılaştırmaya ve şekillendirmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra içeriğindeki aktif elementler sayesinde cildinizi nemlendirir ve besler. Aynı zamanda vücudunuza sürdüğünüz andan itibaren hoş bir koku bırakır.

  Elancyl Serum Fermete Buste Göğüs Bölgesi için Bakım Kremi

  Göğüs ve dekolte bölgesini sıkılaştırmak ve şekil vermek için özel olarak geliştirilen bu krem, içeriğindeki badem özü sayesinde cildinizi nemlendirmenize, beslemenize katkı sağlar. Krem jel dokuya sahip olduğu için masaj yaparak uygulama yapabilirisiniz. Etkili bir sonuç için 3 hafta düzenli kullanabilirsiniz.

  Elancyl Serum Fermete Buste- Serum

  Elancyl Serum vücudunuzu anında sıkılaştırma etkiye sahiptir. Göğüs ve vücut bölgesinde toparlanmasına ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlar. Aynı zamanda güzelleştirmenize de yardımcı olur.

  Etkili ve güvenli ürün çeşitliğine sahip olan Elancly markası bilimle doğallığı birleştirmeyi çabalamaktadır. Göğüs şekillendirici ürünlerin yanı sıra vücut kremi, çatlak, selülit karşıtı gibi birçok ürünü yelpazesinde bulundurur.

  Sizde vücudunuzun ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.