sadsad x
asdasd

Ecotools Fırça Seti

6 ürün

  Ecotools Fırça Seti Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Kusursuz bir makyaj uygulaması için kullandığınız ürünler kadar önemli olan bir diğer faktör fırçalardır. Makyaj yaparken kullandığınız ürünlerin yüzünüze uygulamanızı sağlayan araçların başında gelir. Makyaj fırçaları, ürünlerin cilde homojen ve eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olur ve makyajınızı profesyonel hale getirir. Özellikle ten ve göz makyajı için özel olarak tasarlanan fırçalardan oluşan fırça setleri makyaj uygulamanızı pratik hale getirir. Sizde makyajınızı kolay ve kusursuz yapmak istiyorsanız hem doğal hem de kaliteli ürünler geliştiren Ecotools fırça seti çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Ecotools fırça seti, ten ve göz makyaj uygulamaları yapacağınız fırçaları tek bir üründe tasarlamıştır. Başlıca Ecotools fırça seti çeşitlerine bakacak olursak;

  Ecotools Define And Highlight 2'li Set

  Setin içeriğinde bronzer ve highligter uygulamalarınız için tasarlanan 2 adet fırça bulunmaktadır. Yumuşak fırça yapısına sahip olan bu set yüz hatlarınızı belirginleştirmek ve aydınlatmak için oldukça idealdir.

  Ecotools Eye Anhancing Duo 2'li Set

  Çift taraflı 2’li  göz makyaj fırçası olan sette,  uygulama yapabileceğiniz 4 fırça mevcuttur. Göz kapağınızda far uygulaması için karıştırma fırçası ve far fırçasını, eyeliner çekmek için kesik uçlu fırçasını, kalem uçlu fırçayı ise kirpik diplerinizi renklendirmek için uygulayabilirsiniz. 

  Ecotools Star The Day Beautifull  Fırça Se

  Günlük makyaj uygulaması için ideal olan bu fırça setinin içeriğinde ten ve göz makyajınızı yapabilmeniz için tasarlanmış 5 adet fırça bulunmaktadır. Yumuşak fırça yapısı ile makyaj ürünlerini doğal bir şekilde yüzünüze dağıtmanıza yardımcı olur.

  Ecotools On The Go Style Set  Makyaj Fırçası Seti

  %100 geri dönüşüme sahip olan bu fırça seti, doğal bambu saplarından üretilmiştir. Doğa dostu olan fırçalar taklon kıl yapısı sayesinde tamamen doğal ürünler kullandığınızı cildinize hissettirir. Set içeriğinde; pudra fırçası, kapatıcı fırçası, far fırçası ve kabuki fırça bulunmaktadır.

  Sizde Ecotools fırça, Ecotools fırça seti çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.