sadsad x
asdasd

Dudak Bakımı

116 ürün

Yüzün hassas ve hava değişimden çabuk etkilenen bölgelerinden biri olan dudaklar özellikle kış aylarında daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar.  Soğuk havalarda kuruyup çatlayan ve kimi zaman pul pul soyulan dudaklarda nem oranı azaldığı için bu durum yaşanır. Nem dengesinin korunması ve soyulmuş, çatlamış dudak görüntüsünün önüne geçilmesi için dudak koruyucu kremler veya lip balm kullanılmalıdır. Onarıcı ve koruyucu bu kremler kış aylarında düzenli kullanıldığında dudaklar pürüzsüz bir görüntüye kavuşacaktır. Yaz aylarında ise güneş koruyucu özellikli olan tercih edilebilir. Dermokozmetika’da tüm dudak tiplerine uygun kremlerin yanı sıra farklı aroma ve ışıltılarda dudak koruyucu ve dolgunlaştırıcılar da bulunmaktadır.

Soğuk havalarda yüze direk olarak çarpan rüzgâr cildin hasar görmesine neden olmaktadır. Nem kaybına ve cildin kurumasına neden olan ısı değişimi cilt sorunlarına yol açmaktadır. Kışın yüzümüzü koruyamadığımız için en çok etkilenen bu durumdan dudaklar olmaktadır. Kuruyan ve soyulmaya başlayan dudak derisi susuz ve nemsiz kalır. Soyulan dudak, derinin sızlamasına sebep olur.

Dudak Nemlendirici Vücuda Etkisi

Cilt nasıl nemsiz kaldığında reaksiyonlar gösteriyorsa dudaklar da aynı şekilde olumsuz olarak tepki göstermektedir. Soğukta veya sıcakta aşırı bir şekilde ısı değişimi geçiren dudaklar su seviyesinin düşmesine neden olmaktadır. Su seviyesi düşük olan dudak derisi gittikçe kurumaya başlar ve pullanma ile soyulmalar gerçekleşir. Nem seviyesinin düşük olduğu dudaklara dudak nemlendirme ile bakım yapılması gerekmektedir. Dudak nemlendirici ürünler cilt bakım ürünlerinden yüz nemlendiriciler gibi cildin dengesini korumaya yardımcı olur. Yoğun nemlendirme özelliğine sahip dudak nemlendirici ürünler ruj şeklinde renksiz balm ve stick formunda üretilmektedir. Formülünde bulunan bitki özleri ile doğal bir karışım oluşmasını sağlayan üreticiler kısa sürede dudakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Dudak bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dudak ve dudak çevresinde oluşan düzensiz görünüm ve kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olan nemlendiriciler dudaklara dolgun ve hacimli bir görünüm sağlıyor. Nemlendirici kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır. Düzenli bakım ile kolay ve pratik kullanıma sahiptir.

Dudak Nemlendirici Ürünleri

Maybelline Baby Dudak Nemlendirici, dudak bakımında etkileyici çözümler sağlayan ürünler arasında yer alan dudak nemlendirici ürünleri Maybelline Baby Lips Electro Berry Bomba yoğun emici özelliği ile dudakların kurumasına engel olur. Sekiz saat süren nemlendirme etkisi sayesinde soğuk havalarda çevresel faktörlerden etkilenmeden koruyucu özelliğe sahiptir. Dudakların ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlayan dudağı nemlendiren ürünler özel formül ile geliştirilmiştir. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da etkin koruma sağlayan nemlendirici krem sekiz saat boyunca eksiksiz bir şekilde bakım gerçekleştirmektedir. Sonucu gözlere inandıramayacak gibi kusursuz olan bu ürün kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Uygulama biçimi dudakların orta kısmından kenarlara doğru ayrılmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek olumlu sonuçlar almıştır.

 Dermalogica Dudak bakım kremi, hassas, yağlı, karma ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. kuru ve yıpranmış derinin soyulmasını durdurarak hassasiyeti mümkün oldukça hızlı bir şekilde yok eder. Dudakların üzerinde bulunan ince yapılı derinin bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olan Dermalogica Climate Control Lip Treatment seyahat ve doğa yürüyüşleri sevenlerin kullanımına oldukça uygundur.

Dudak, yüzün güzelliğini ortaya çıkarmada ve etkileyici bir gülüşle taçlandırılan organlarımızdandır. Dudaklar ne kadar dolgun durursa güzelliği bir o kadar göze çarpar. Dudak dolgunlaştırıcı birçok yöntem bulunmaktadır. Cerrahi operasyonlar, dudak büyütme teknikleri ve bunların haricinde kullanılan doğal ve dermokozmetik ürünler yer alır. Ameliyat olmadan dudak büyütmek için kullanılan ürünler mükemmel bir şekilde sonuç vermektedir.

Dudak Dolgunlaştırıcı Vücuda Etkisi

Dudak bakımı son yıllarda hızlıca ilerleyen bir yükseliş göstererek herkes tarafından uygulanmaktadır. Dudak ve dudak çevresi dış etmenlerden oldukça kolay etkilenir. Dudak üst tarafında oluşmaya başlayan ince ince çizgiler yaşlanma belirtilerinin başlamasına davetiye çıkarmaktadır. Dudak dolgunlaştırıcı ürünler hem yaşlanma belirtilerinin düzelmesine hem de rujun dudakta mükemmel görünmesini sağlar. İçeriğinde birleştirilen doğal özler dudakların daha biçimli görünmesine de yardımcı olur. Herkes tarafından beğenilen ve dolgun dudaklar kişilerin özgüvenini de olumlu bir şekilde etkilemektedir.  Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçen dudak bakımı için kullanılan dudak dolgunlaştırıcı ürünler özel formülü sayesinde kullananlar tarafından oldukça çok beğeni kazanmıştır. Dudak dolgunlaştırıcı kullanan kadınlar ürünlerini uzun süre tercih edeceklerini belirtmiştir. Dudakların görünümünü etkileyen ve mükemmel sonuçlar elde etmeye yardımcı olan ürünler her renk tonu ve renksiz çeşitleri bulunmaktadır. Her bayanın güvenle kullanabileceği ürünler çeşitli markalar arasında Sally Hansen ve Glo Minerals yer almaktadır.

Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler

Sally Hansen Lip Inflation Color Pembe, nemi dudaklarda hapsedilmeye yardımcı olan dudak bakım ürünüdür. Renginin en soft tonlarına sahiptir. Sürüldüğü andan itibaren etkisini göstermeye başlar ve karıncalanma şeklinde bir hissiyat uyandırır. Tarçın kokusuna sahip dudak dolgunlaştırıcı ürünler kendine has organik kokulara sahiptir. Fırçası sayesinde sürülmesi pratik bir şekilde kolaylık sağlar. Dolgunluğu gözle görülür bir şekilde hissetmeye yardımcı olmaktadır. Karıncalanma hissi sürüldükten 10 dakika içerisinde etkisini kaybediyor bu sayede işlevini tamamen gerçekleştirmiş olarak mükemmel bir görünüme kavuşturmaktadır. Yaklaşık yarım gün boyunca dudakların daha dolgun ve etkileyici bir şekilde görünüm almasını sağlar. Ruj sürüldükten sonrada uygulanabilen Sally Hansen Lip Inflation Color Pembe yapay ve gergin bir his yaratmaz.

Sally Hansen Lip Inflation Extreme, dolgun ve mükemmel duran dudaklara sahip olmak isteyen tüm kadınlara yardımcı olan dolgunlaştırıcı, renk seçenekleri ile doğal bir görünüm sağlar. Dudakların solgun ve ince yapısını doğal bir şekilde nemlendirerek sürüldüğü andan itibaren etkisini göstererek dolgunlaşmasını sağlar. Parlaksı görünümü ile daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.