x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt yüzeyinde meydana gelen hasarların giderilmesi adına kullanılan cilt bakım ürünleri arasında etkinliğini en iyi şekilde gösteren Bepanthol markası vücut ve yüz bakımı için geliştirilmiş formülü sayesinde pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Kadınların genel olarak gün içerisinde yaptıkları ev işlerinden dolayı ciltlerinde hasarlar meydana gelmektedir. Kuruma, çatlama, yanma ve kızarma gibi sorunları çözüme ulaştırmak adına kullanılan Bepanthol Krem ürünleri cildi eski sağlığına kavuşturmaktadır.

Bepanthol Krem Etkileri

Cilt sağlığı için öncelikli olan durumlardan bir tanesi cilt bariyerlerinin gelişimini tamamlamasıdır. Gelişimi tamamlanmış ciltler meydana gelebilecek her türlü etkenlere karşı kendini korumayı başarmaktadır. Cilt bariyerleri tam olarak gelişmeyen kişilerde ise durum tam tersi bir hal almaktadır. Çevresel faktörler ve dış etmenler bir araya geldiği anlarda cilt yüzeyi anında koruma kalkanını indirir ve korumasız kalır. Cilt yüzeyinde oluşan bu etkenler cildin kurumasına, çatlamasına, kızarmasına ve yanmasına sebebiyet verir. Bu durumlarda yapılması gereken en önemli işlem koruyucu ve onarıcı bakım ürünleri kullanmaktır. Bepanthol krem ürünleri adı altında toplanan iyileştiriciler kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bepanthol krem içerisinde herhangi bir koruyucu madde bulunmaması nedeniyle yeni bir tahrişe neden olmaz. Bebek, çocuk ve yetişkin her bireyin cildine uyum sağlayan kremler içeriğinde bulunan Provitamin sayesinde hassas ciltler üzerinde de işlemini gerçekleştirmektedir. Cildin derinlemesine nemlenmesine yardımcı olan bakım kremleri pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuşun ortaya çıkmasına vesile olur.

Bepanthol Krem Ürünleri

Bepanthol Cilt Bakım Kremi, içeriğinde bulunan vitamin ve bileşenler sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olan ürün özellikle kadınların bir numaralı bakım ürünü olmayı başarmıştır. Her bireyin evinde mutlaka bulundurması gereken ürün cilt katmanlarının kendini geliştirmesine ön ayak olmaktadır. Paraben veya parfüm bulundurmayan bu ürün cildin kısa sürede kendine gelmesini sağlamaktadır. Yetişkinlerin kullanımı için daha uygun olan bu krem makyaj çıkarma konusunda da etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kuru ciltlerin en sık şikâyetçi oldukları durumlardan kurtarma konusunda yetkin bir başarı sağlayan Bepanthol Cilt bakım kremi deriyi anında onarıyor ve pullanmış görüntüye sahip olsa bile geçirmeyi sağlamıştır.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi, soğuk havalarda daha sık rastlanan durumlardan bir tanesi de cildimiz gibi dudaklarımızın da çatlamasıdır. Aşırı düzeyde çatlayan dudaklar birçok alanda zorluk sağlamaktadır. Sızıntı ile başlayan bu zorluklar Bepanthol Dudak kremi ile son bulmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal vitamin özleri sayesinde derinin onarılmasını sağlayan krem diğer dudak problemlerinden üstesinden gelmeyi başarabilmektedir.

Bepanthol Krem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.