x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Cilt bakım ürünleri içerisinde yer alan Bepanthol markası ilk olarak 1944 yılında kuruldu. İsviçre’de piyasaya sürülen marka günümüze kadar etkinliğini sürdürmektedir. Her geçen gün yeni formüller üreterek cilt sağlığını olumlu bir şekilde etkilemeye devam etmektedir. Cilt bariyerlerinde meydana gelen nem kaybı, pullanma ve kızarıklık gibi sorunları giderme konusunda mükemmel sonuçlar ortaya koyan cilt bakım markası, içeriğinde bulunan dekspantenol yani Provitamin B5 bileşeni cildi yeniler ve kusursuz bir görünüme vesile olur. Yaklaşık 60 yıl boyunca hizmet veren Bepanthol markası cilt sağlığını koruma konusunda dermokozmetik markalar içerisinde öncü olmayı başarmıştır.

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde ulaşmak için yapılan işlemler arasında cilt bariyerlerini desteklemek adına yapılmış en büyük iyilik nemlendirme sağlamaktadır. Cilt katmanları dış etmenler ve çevresel faktörlerden oldukça fazla etkilenir. Bu nedenle düzenli bakım yapmak daha önemli hale gelmektedir. Vücudun belli bölgelerinde oluşan kızarıklık, pullanma, kaşıntı, kesik ve yaraların onarılmasına yardımcı olan Bepanthol ürünleri kısa sürede cildin onarılmasını sağlar.

Yenilikçi ilke anlayışı ile formüllerini geliştirmeye devam eden Bepanthol markası, bebeklerin hassas cildini düşünerek yenidoğan ve bebeklerin uzun süre kapalı kalan cildinde oluşan pişiği gidermeye yardımcı olmaktadır. Şeffaf yapıya sahip olan onarıcı merhem cildi nemli ve pürüzsüz tutarak yumuşamasını sağlamaktadır. Dışkı ve idrar gibi cildi tahriş eden maddelerden uzak tutan Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi rahat bir nefes aldırmayı kolaylaştırır.

Dudak bakımında da koruyucu bir görev üstlenen Bepanthol, soğuk ve ısı değişimlerinden meydana gelen kuruluk, nemsizlik gibi durumların iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Dudak bakım kremi olarak adlandırılan onarıcı ürünler çatlamış dudakların yeniden toparlanmasını sağlamaktadır. Her yaş ve cinsiyete mensup kişilerin kolayca kullanabileceği bu ürün kısa sürede etkinliğini gösterir ve soyulan derinin yapılanmasına yardım eder.

Vücut bakımında da bir adım önde olan Bepanthol ürünleri cilt yüzeyinde ortaya çıkan yanık, kuruma ve çatlak oluşumuna etki ederek onarılmasına yardımcı olur. Vücudu en iyi şekilde nemlendirir ve cilt bariyerlerini güçlendirir. Gün içerisinde yapılan duş, tıraş gibi temizlik sonrasında kullanıma uygundur. Yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından da korumaya yardımcı olan Bepanthol F losyon güneş lekelerinin ve kızarıklığın meydana gelmesini engeller. Uzmanlar tarafından önerilen bakım ürünleri içerisinde kendine geniş bir yelpaze oluşturan İsviçre markası, Türkiye’de yüzlerce kullanıcı kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabildikleri onarıcı ürünler her evde bulunması gereken bir yapıya sahiptir.

Bepanthol

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.