sadsad x
asdasd

Bepanthol

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
23 ürün

  Doğal formüllü cilt bakım ürünleri ile uzun yıllardır kendi kitlesini yaratmış bir marka olan Bepanthol, yenilikçi ürün çeşitliliği ile cilt sağlığına katkıda bulunmaya devam ediyor. Sizde Bepanthol ürün çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

  Bepantol Cilt Bakım Kremi

  Nem iyi bir cildin anahtarıdır. Cildimiz çeşitli etkenler sayesinde zamanla nemini kaybedebilir. Bunun sonucunda cilt kuruluğunun en temel belirtileri olan;  kalınlaşma, elastikiyet kaybı ve kaşıntı gözlemlenebilir. Bütün bunlar cildin doğal yapısını kaybetmesine neden olur. Bepantol Krem, cildin kaybettiği nemi geri kazandırmayı hedefler. İçeriğinde bulunan Provitamin B5 sayesinde cilt üzerinde koruyucu bir katman oluşturarak cilt bariyerini güçlendirir.

  Çevresel faktörler, mevsim geçişleri medikal ilaç kullanımı gibi faktörler çoğu zaman cildimizle birlikte dudaklarımızın da kurumasına sebep olabilir. Bepanthol dudak kremi, yoğun besleyici özelliği ile dudakları nemlendirir ve besler. Kuru, çatlamış ve pul pul olmuş dudak görüntüsünün yerini yumuşacık ve bakımlı dudaklara bırakır.

  Bepantol Onarıcı Bakım Kremi

  Cildin zarar görmüş, yıpranmış ve kurumuş bölgeleri için geliştirilen Bepantol onarıcı bakım kremi formülündeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Paraben, alkol, parfüm gibi zararlı kimyasallar içermeyen bakım kremi yoğun konsantre yapısı ile cildin yenilenme süresini hızlandırır.

  Markanın önce çıkan ürünlerinde ise Bepanthol pişik kremi, Bepanthol dudak kremi, Bepanthol Sensiderm kaşıntı önleyici bakım kremi ve Bepanthol onarıcı bakım merhemi yer almaktadır.

  Bepanthol Pişik Kremi

  Pişik, genel olarak yenidoğan bebeklerde sıkça rastlanılmış olsa da çocuk ve yetişkinlerde de zaman zaman oluşabilmektedir. Formülündeki Provitamin B5 bebek cildini koruyarak pişiğin giderilmesini ve yeni pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Paraben, koruyucu madde gibi zararlı kimyasallar içermeyen özelliği sayesinde annelerinde güvenle tercih ettiği ürünler arasında yer alır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.