Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Bade Natural Nemlendiriciler

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Bade Natural Nemlendirici çeşitleri Dermokozmetika’da!

Cildin sağlıklı ve bakımlı görünmesi için nemlendirici uygulanması son derece taşır. Çünkü cilt nemsiz kaldığı zaman çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir.Bu problemlerin başında ise;

  • Kuruluk
  • Kaşıntı
  • Çizgi ve kırışıkık

gelmektedir. Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi için günlük nem ihtiyacının karşılanması gerekir. Nemlendirici tercih ederken doğru bilinen en büyük yanlışların başında ise yağlı ciltlerin neme ihtiyacı yokmuş algısı gelmektedir. Aslına bakacak olursak Nem=su demektedir. Bu nedenle cilt tipi ve problemi ne olursa olsun cilt günlük olarak mutlaka nemlendirilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken sadece kişinin cilt tipidir. O halde hangi ciltler nasıl kremler tercih etmeli birlikte inceleyelim.

Cilt Tipine Göre Nemlendirici Tercihi

Yağlı Ciltler

Bu cilt tipine sahip kişilerin şikayeti parlama ve aknedir. Cilt fazla sebum(yağ) ürettiği için parlama problemi ile karşı karşıya gelir. Bu nedenle nemlendirici tercih ederken daha jel yapıda ve matlaştırıcı özellikli ürünlerin kullanılması gerekir. Cildinizi arındırıcı yüz temizleme jeli ile temizledikten sonra matlaştırıcı özellikli bakım kremi ile nemlendirebilirsiniz. Bade Natural Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Balm bu anlamda doğru bir tercih olabilir. Ciltteki fazla sebumu (yağı) dengelerken cildi derinlemesine nemlendirir ve besler.

Kuru Ciltler

Kuru ciltlerin şikayeti ise gerginlik hissidir. Cilt kuruduğu zaman gerginleşir ve zamanla pul pul dökülmeye başlar. Eğer bu duruma önlem alınmaz ise cilt yüzeyine çizgi ve kırışıklıklar yerleşir. Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş Bade Natural Koruyucu ve Yoğun Nemlendirici Balm cildi derinlemesine nemlendirerek besler ve kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.

Normal ve Karma Ciltler

Bu cilt tiplerinde T bölgesi (alın,burun ve çene) yağlı diğer bölgeler normal ve kurudur. Günlük olarak nemlendirici tercihini ince yapılı fluid ürünlerden yana kullanabilirler.

Sizde Bade Natural lavanta yüz spreyi, yatışrıcı gül suyu spreyi, nemlendirici ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.