sadsad x
asdasd

Tıraş Aksesuarları

4 ürün

  Tıraş aksesuarları Dermokozmetika’da!

  Erkeklerin bakımlı görünmesi için en temel aksesuarlardan biri saç ve sakaldır. Bu nedenle gerek günlük hayatta gerekse özel günlerde erkekler tıraş bakımına son derece önem gösterir. Saçların kesilmesi, dilediği gibi şekillenmesi erkeklerin kendini iyi hissetmelerini sağlar.  

  Günümüzde çoğu erkek kirli sakal modasına uysa da bazı erkekler hala eski usul kökten sakal tıraşı tercih edip pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmak ister. Sizde saç ve sakal tıraşında ihtiyaç olan tüm ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

  Tıraş Önlüğü

  Saç tıraşı veya sakal tıraşı edilirken kesilen saç ve kılların kişinin üzerine ve etrafa yayılmasını önlemek için kullanılmaktadır. Bu ürün aynı zamanda temizlik işleminden de zaman kazandırır. Tıraş önlüğü sadece erkek kuaförlerinde kullanılıyormuş gibi bir algı yaratsa da kişisel hijyen ve temizlik için artık çoğu evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Tıraş önlüğünü babalar çocuklarının saçlarını tıraş etmek, kendi sakallarını düzetmek için sıklıkla tercih ediyor.

  Tıraş Önlüğü Nasıl Kullanılır?

  - Önlüğün boyunluk kısmından boyuna geçirilir.

  - Önlüğün üzerine düşen saç veya sakal kılları etrafa saçılmasını önler.

  - Tıraş sonrası kıllar dökülmeden kolayca temizlenmesine olanak sağlar.

  - Kolay ve pratik uygulanır.

  ·

  Boyun Fırçası

  Tıraş sonrası ense ve çevresine dökülen kılları temizlemek için tasarlanmıştır. Yumuşak fırça kılları sayesinde cilde zarar vermeden kolay uygulanır.

  Sizde tıraş fırçası, kıl temizleme fırçası, boyun fırçası, tıraş önlüğü ve daha fazla ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.