sadsad x
asdasd

Tepe

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
40 ürün
    1 2

Tepe Ürünleri Dermokozmetika’da!

1965 yılında İsveç’te kurulan TePe markası, ağız bakımını sağlamaya yardımcı ürünleri geliştirmektedir. İsveç Malmö’de yer alan üretim tesislerinde ürünlerin gelişimini gerçekleştiren marka ve çevreye duyarlı olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ürünlerin tümünde kalite düzeyi yüksek malzemeleri kullanmaktadır.

Uzman diş hekimleri ile birlikte hazırlanan ürünler ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik ürünler araştıran markanın ürünleri geniş yelpazesinde yer alır. Diş bakımında en önemli malzemeler arasında diş ipi ve diş fırçası bulunmaktadır. Diş aralarını kolay ve güvenli bir şekilde temizlemeye yardımcı olan diş fırçaları, dildeki bakterileri arındırmaya destek veren dil temizleyici her yaş grubuna hitap edenler ürünler hazırlamaktadır.


Tepe Ürünleri

Tepe markası diş bakım ürünlerinin yanı sıra diş fırçası kabı, diş fırçası balığı gibi aparatlarda üreterek ağız bakımının hijyenini sağlıyor. Ekstra yumuşak diş fırçası gibi alternatif ürün çeşitlerine kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Siz de tüm Tepe ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.