sadsad x
asdasd

SVR Topialyse - Atopik ve Kuru Ciltler

10 ürün

  Atopik Cilt Nedir ?

  Cildin çok fazla kuruması, pullanması, kızarması ve kaşınmasıyla meydana gelen cilt problemine atopik dermatit denir. Atopik genellikle kuru ciltlerde daha fazla gözlemlenmektedir.  Bir yaş sınırı olmaksızın bebek, çocuk ve yetişkinlerde sıkça rastlanan cilt problemleri arasında yer alır.

  SVR Topialyse atopik ciltler için özel olarak geliştirdiği serisi;

  • Cildin kaybettiği nemi geri kazandırır.
  • Yoğun bir şekilde nemlendirir.
  • Kuruluğa bağlı kaşıntı hissini giderir.
  • Hassasiyeti en aza indirger.
  • Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

  SVR Topialyse Gel Lavant

  Atopik ciltler için özel olarak geliştirilmiş temizleyici jel cildi arındırırken doğal nem seviyesini dengeleyeme yardımcı olur. İçeriğindeki aktif nemlendirici bileşenleri sayesinde cilde yumuşaklık kazandırırken hassasiyeti en aza indirger. Paraben, alkol gibi zararlı kimyasallar içermeyen özelliği sayesinde tüm aile bireylerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Yapmanız gereken sadece nemli cilde masaj yaparak uygulayın bol su ile durulayın. Bu ürün SVR Topialyse kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  SVR Topialyse Barrier Cream

  Atopik ve kuru ciltlerin nem bariyeri her zaman düşktür. Bu nedenle çevresel faktörlerden daha kolay etkilenirler. SVR Topialyse bariyer güçlendirici bakım kremi ciltteki kuruluğu ve hassasiyeti giderirken cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Yatıştırıcı özelliği sayesinde kızarıklık ve hassasiyeti en aza indirger. Cilt yapınıza uygun temizleyici ile cildinizi arındırdıktan sonra tüm yüze eşit bir şekilde uygulayın.

  Sizde kuru ve atopik bir cilde sahipseniz Dermokozmetika üzerinden SVR Topialyse krem temizleyici, göz çevresi bakım kremi, yatıştırıcı bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğine uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.