sadsad x
asdasd

SVR Sebiaclear Yağlı ve Akneli Ciltler

12 ürün

  SVR Sebiaclear yağlı cilt bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Yağlı ciltler diğer cilt tiplerine göre ekstra bakıma ihtyiaç duyar. Neden mi? Çünkü yağlı ciltlerde sabum(yağ) seviyesi daha fazladır. Cilt olması gerektiğinden daha fazla yağ salgıladığı için gözeneklerin için yağ dolar. Bu durum cilt yüzeyinde gözeneklerin daha büyük görünmesine, siyah nokta, sivilce oluşmasına ve parlama gibi cilt problemlerinin meydana gelmesine sebep olur. Yağlı cilter günlük bakım rutininde mutlaka arındırıcı temizleme jeli, tonik ve matlaştırıcı bakım kremine yer vermelidir. Haftalık bakımsa ise peeling ve maskelerle cilt bakımı desteklenmelidir.

  SVR Sebiaclear serisi yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Seri içeriğindeki aktif maddeler;

  • Cildi temizler.
  • Sebum (yağ) seviyesini dengeler.
  • Gözenekleri sıkılaştırır.
  • Siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler.

  Sizde yağlı bir cilde sahipseniz ve akne, sivilce, siyah nokta gibi cilt problemleriyle savaşıyorsanız kategorimiz üzerinden SVR yağlı cilt ürünerini inceleyebilirsiniz.

  SVR Sebiaclear Foaming Gel

  SVR Sebiaclear temizleme jeli,  yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi derinlemesine arındırırak peeling etkisi sağlar. Yağ üretimini dengelerken bakteri oluşumunu en aza indirger. Cilde mat bir görünüm ve doğal bir parlaklık kazandırır. Yüz ve vücut için kullanıma uygun özelliği sayesinde pratik uygulama sağlar. 

  Cildinizi temizledikten sonra SVR Sebiaclear mat pores, matlaştırıcı ve gözenek küçültücü bakım kremini uygulayabilirsiniz. SVR Sebiaclear mat pores kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen ürün grupları arasında yer almaktadır.

  Sizde SVR Sebiaclear hydra nemlendirici, yağlı cilt temizleme suyu, renkli nemlendirici ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.