sadsad x
asdasd

Peeling

65 ürün

Cildin daha bakımlı ve güzel görünmesi için uygulanan bakımlardan bir tanesi yüz peelingi dir. Yüz peelingi cildin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesine yardımcı olmaktadır. Ölü derilerden arındırır ve cildin daha canlı durmasını sağlamaktadır. Peeling çeşitleri ayrılmaktadır bunlar; derin peeling, yüzeysel peeling ve orta derinlikte Peelingdir.

Yüz Peelingi Vücuda Etkisi

Peeling uygulamaları sonrasında cildi derinlemesine arındıran bakım ürünleri makyaj ve kozmetik malzemelerinin cilde daha rahat uygulanmasını kolaylaştırmaktadır. Leke ve diğer cilt sorunlarının ortadan kaybolmasına yardımcı olur ve kozmetik ürünlerin daha hızlı bir şekilde cilde ulaşmasını kolaylaştırır. Her duştan sonra yapılması gereken yüz peelingi cildi derinlemesine temizler. Doğal yapısını ve parlaklığını korumaya yardımcı olur. 

Yüz Peeling Ürünleri

Vichy Çift Etkili Peeling Etkili Maske, Vichy Cilde Işıltı Veren Çift Peeling Etkili Maske, içeriğinde volkanik kaynaklı kaya türleri bulunmaktadır. Bu sayede cilt yüzeyinde mükemmel bir temizlik sağlamaktadır. Yüz bakım ürünleri içerisinde yer  almaktadır. Vichy Double Glow Peel Mask cildi en iyi şekilde temizlemeye çalışırken aynı zamanda ölü hücrelerden arındırır. Ferah ve parlak bir görünüm sağlar. Vichy çift etkili maske kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Karma Ciltler İçin Peeling Etkili Temizleme Jeli, vücudun ölü hücrelerden temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Hücre duvarlarını yeniden yapılandırır ve cildi besleyerek güçlenmesini sağlar. Genel olarak temizleyici olarak hazırlanmış bir üründür. Sebum seviyesini dengeler ve yağ bezelerinin üretimini kontrol altına alır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.