sadsad x
asdasd

Peeling

56 ürün
    1 2

Cildin daha bakımlı ve güzel görünmesi için uygulanan bakımlardan bir tanesi yüz peelingi dir. Yüz peelingi cildin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesine yardımcı olmaktadır. Ölü derilerden arındırır ve cildin daha canlı durmasını sağlamaktadır. Peeling çeşitleri ayrılmaktadır bunlar; derin peeling, yüzeysel peeling ve orta derinlikte Peelingdir.

Yüz Peelingi Vücuda Etkisi

Peeling uygulamaları sonrasında cildi derinlemesine arındıran bakım ürünleri makyaj ve kozmetik malzemelerinin cilde daha rahat uygulanmasını kolaylaştırmaktadır. Leke ve diğer cilt sorunlarının ortadan kaybolmasına yardımcı olur ve kozmetik ürünlerin daha hızlı bir şekilde cilde ulaşmasını kolaylaştırır. Her duştan sonra yapılması gereken yüz peelingi gözeneklerin açılmasıyla etkisini ikiye katlar. Masaj yapılarak tüm yüz çevresine sürülmesi uygun görülmektedir. Belirli bir süre bekledikten sonra ılık su ile durulama gerektirmektedir. Hassas ciltlerin test ederek kullanabileceği tüm ciltlere uygun yüz peelingi uygulanmaktadır. Yüzeysel yapılan peeling çeşidi meyve asitleri ile yapılmakta ve tekrar kullanımında herhangi bir sakınca görülmemektedir. Orta ve derin peeling çeşitlerinde ise soyulma gerektiren uygulamalar olması nedeniyle deride oluşan kalıcı izleri ve lekeleri gidermeye yardımcı olmaktadır. Yüzeysel peeling uygulamaları evde kendi başına yapılması kolay olan bakım çeşitlerindendir. İçerisinde bulunan doğal bitki özleri ile yüz bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu bakım ürünleri tekrar tekrar kullanım için uygun olan yüzeysel çeşidi dermatolojik testlerden ve araştırılmalardan geçerek kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Yüz Peeling Ürünleri

Vichy Çift Etkili Peeling Etkili Maske, Vichy Cilde Işıltı Veren Çift Peeling Etkili Maske, içeriğinde volkanik kaynaklı kaya türleri bulunmaktadır. Bu sayede cilt yüzeyinde mükemmel bir temizlik sağlamaktadır. Yüz bakım ürünleri içerisinde yer alan opak görünümlü ciltlere özel olarak hazırlanmıştır. Vichy Double Glow Peel Mask cildi en iyi şekilde temizlemeye çalışırken aynı zamanda ölü hücrelerden arındırır. Ferah ve parlak bir görünüm sağlar. Vichy çift etkili maske ürünü içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz ve alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmaz. Paraben içermez. Hassas ciltler üzerinde de işlevselliği test edilmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Cilt yüzeyine uygulanır ve beş dakika bekleme süresi sonunda duru su ile temizlenir.

Karma Ciltler İçin Peeling Etkili Temizleme Jeli, vücudun ölü hücrelerden temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Hücre duvarlarını yeniden yapılandırır ve cildi besleyerek güçlenmesini sağlar. Genel olarak temizleyici olarak hazırlanmış bir üründür. Sebum seviyesini dengeler ve yağ bezelerinin üretimini kontrol altına alır. Anti alerjik bir özelliğe sahiptir. Kızarıklık ve tahriş gibi durumların oluşmasını engeller. Gözenekleri açar ve kiri anında yok eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.