Sebamed Şampuan

1 ürün

  Bebekler, yetişkinler ve yaşlılar tarafından kullanıma uygun temizleyici ürünler cilt sağlığına zarar vermeden vücudun ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir. Saçlı deride de mükemmel sonuçlar ortaya koyan Sebamed, her saç tipine göre geliştirdiği şampuanlarla Sebamed, adından sıklıkla söz ettirmektedir. Cilt ile uyumlu yapıda bulunan ürünleriyle saç tellerini derinlemesine arındırarak dolgun ve hacimli saçlara kavuşturur.

  Sebamed Şampuan Ürünleri ‘nin Özellikleri

  Her birey için önemli olan saçlar, özenli bakım ister. Saçın yapısı ve tipine göre özel olarak geliştirilmiş ürünler kullanılarak yapılan bakım dış görünüş üzerinde olumlu etkiler yaratmak mümkündür. Saç tellerinin yıpranmasına izin vermeden hacimli bir duruş sağlamaktadır. Özel olarak hazırlanmış formülü krem, maske ve serum gibi ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Onarıcı, besleyici ve güçlendirici etkisiyle mükemmel bir temizlik yapmaktadır.

  Sebamed Şampuan Ürünleri ‘nin Saça Etkisi

  Yumuşak, bakımlı ve ipeksi saç tellerine kavuşturmaktadır. Kepeğe ve dökülmelerin oluşmasını engeller. Yağlı saçların sebum seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Kuru saçlar için yoğun nem sağlayarak tüm problemlerin giderilmesini sağlar. Boyalı saçlar için geliştirilmiş ürünleriyle renk tonunu korurken aynı zamanda yıpranmaların onarılmasına yardım eder. Saçlı deriye hasar vermeden gereken bakımı gerçekleştirir. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda kullananların saç bakımını kusursuz bir şekilde tamamladığı kanıtlanmıştır. Alerji riskini minimize edici özelliği sayesinde büyük beğeni kazanmaktadır. Doğal bitki özleri ve bileşenlerle zenginleştirilmiş formülü yüzde yüz onarım sağlamaktadır.

  Sebamed Şampuan Ürünleri

  Sebamed Şampuan Yağlı Kepekli: Normalden yağlıya yağlıdan karmaya dönük saç derisine uyum sağlamaktadır. Yumuşatıcı ve nem tutucu özelliğiyle istenilen dolgunluğa kavuşturur. Saçın kolay taranmasına yardım eder. Kepek oluşumlarının meydana gelmesine engel olur. Oluşmuş kepeğin temizlenmesini sağlar. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde mikroorganizmaların çoğalmasına engel olur. Alerji riskini minimize eder. Parabensizdir.

  Şampuan Saç Dökülmesi: Erkekler ve kadınlar tarafından yaşanan en büyük sorun dökülmelerdir. Bu nedenle üretilmiş şampuanlar formülünde bulunan bileşenlerle bu durumun oluşmasına engel olur. Saç tellerine uygulandıktan sonra 2 dakika bekletilerek uygulanan bakım ürünü, yoğun nemlendirme sağlayarak besleyici niteliğini ortaya koyar. Hipoalerjiktir.  Ölü derinin temizlenmesine yardım eder. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.