sadsad x
asdasd

Sebamed Anti-Aging

1 ürün

  Yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Cilt yaşlanmasında en büyük etken genetik faktörlerdir. Fakat güneş ışınları, çevresel etmenler, düzensiz ve sağlıksız beslenme gibi daha bir çok faktör cildin doğal yaşlanma süresini hızlandırır ve zamanından önce yaşlanmasına sebep olur. Bu yaşlanmanın ilk belirtisi genellikle göz çevresi, yüz bölgesinde oluşan çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kaybıdır. Sizde cildinizin zamanından önce yaşlanmasını engellemek ve daha genç görünmesini sağlamak istiyorsanız kategorimiz üzerinden Sebamed anti aging cilt bakım ürünlerini inceleyebilir, uzman desteği ile cildinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

  Sebamed Q10

  Cildin doğal yaşlanma süresindeki yaşlılık belirtilerini gidermek için tasarlanmış Sebamed Q10 serisi cildin pH 5.5 değerine uygun olarak geliştirilmiştir. Formülündeki Koenzim Q 10 hücresel düzeyde oksijen metabolizmasını hızlandırarak cilt yüzeyinde çizgi, kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur. Daha genç bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki She Yağı, Tatlı Badem Yağı cildi nemlendirerek daha canlı görünmesini sağlar. Seri içeriğinde; yaşlanma karşıtı cilt bakım kremi, göz çevresi bakım kremi ve yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı vücut losyonu bulunmaktadır.

  Sebamed Pro

  Probiyotik bakım kompleksi ile geliştirilen bu özel seri yaşlanma karşıtı bakım için tasarlanmıştır. Canlandırıcı ve yenileyici etkisi sayesinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü gidermeyi destekler. Seri içeriğinde; nem serumu, aktif koruma kremi, canlandırıcı serum, enerji kremi ve yenileyici krem bulunmaktadır.

  Cildinizin daha genç ve bakımlı görünmesi için göz altı kremi, lifting sıkılaştırıcı krem, anti aging krem ve daha fazla ürün çeşidine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, hızlı kargo ve hediye fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.