sadsad x
asdasd

Parfüm Setleri

4 ürün

  Parfüm kişinin kimliğini yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Seçmiş olduğunuz koku aynı zamanda sizin tarzınızı yansıtır ve bir ortamda belirginliğinizi arttırır. Bunun yanı sıra her parfüm her kişide aynı etkiyi göstermez. Çünkü ten rengine göre koku ve kalıcılığı değişkenlik gösterebilir.

  Parfümün Kalıcılığını Arttıran Püf Noktalar

  Parfüm kullananlar genelde kokularını severek kullandıklarını fakat çok fazla kalıcı olmadığını belirtirler. Sürekli aynı kokuyu duyan bir kişinin burnu kokuya alışır ve belli bir süre sonra az kokuyormuş hissine kapılmasına neden olur. Parfümün doğru noktalara uygulanmaması ve yan ürünlerin kullanılmaması da parfümün kalıcılığının azalmasında rol oynar. Peki kalıcılık nasıl arttırılır birlikte göz atalım.

  • Parfümü kol, kulak arkası, ense ve saça uygulayın. Bu bölgelerde kokunuzun uzun süre kaldığını fark edeceksiniz.
  • Parfümü duştan çıktıktan sonra uygulayın. Vücut nemli olacağı için parfümü hapsedecek ve kalıcılığını arttıracaktır.
  • Etkili bir kalıcılık için parfüm seti tercih edin. Set içeriğinde yer alan deodorant, duş jeli, vücut losyonu, bilek kokusu gibi yan ürünler parfümünüzü daha kalıcı hale getirecektir.

  Sizde kategorimiz üzerinden kadın parfüm seti ve erkek parfüm parfüm setlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.