sadsad x
asdasd

Organique Cilt Bakım Serisi

31 ürün

    Organique cilt bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

    Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi için düzenli yapılan bakım son derece önem taşır. Gün içinde makyaj yapılsın ya da yapılmasın cilt bir çok çevresel faktöre maruz kalır. Bu faktörler cilt gözeneklerinin kapanmasına ve çeşitli problemlerin oluşmasına zemin hazırlar. Organique cilt temizleme ürünleri doğal içeriği sayesinde cildi nazikçe temizler ve doğal nem seviyesini dengeler. Eğer cildinizde makyaj varsa bir pamuk yardımıyla Make-Up Remover makyaj temizleyici ile temizleyiniz. Ardından Organique yüz temizleme jeli ile cildinizi ve makyaj kalıntıları derinlemesine arındırınız. Cildinizdeki ıslaklığı bir havlu veya peçete yardımıyla giderdikten sonra tonik uygulayarak gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlayınız.

    Temizlik adımı bittikten sonra ikinci olan en önemli adım nemdir. Aslına bakacak olursak nem cildin su ihtiyacıdır diyebiliriz. Bu sebeple cildin sağlıklı ve canlı görünmesinde son derece önem taşıdığını vurgulamalıyız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli adım ise cildin yapısı ve problemidir. Cildiniz kuruysa yoğun nemlendirici, karma ve yağlıysa ince yapıda yağsız ürünler tercih edilmelidir. Cildinizde çizgi, kırışıklık gibi yaşlılık belirtileri oluşmaya başladıysa anti aging krem uygulamanız tavsiye edilmektedir. Eğerki cildinizde çizgi,kırışıklıklar yerleştiuse ve elastikiyet (sıkılık) kaybı başladıysa nemlendiricinizin altına mutlaka bir serum uygulamanız gerekmektedir. Serumlar kremlere göre dah ince yapıda oldukları için cildin en alt katmanına iner ve hızlı onarım yapmayı destekler.  Tüm bakımınızı tamamladıktan sonra göz çevresi bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin.

    Sizde Organique doğal tatlı badem yağı, erkekler için yüz temizleme jeli, dudak kremi, kil maskesi, şekerli peeling ve daha fazla ürün seçeneğinizi Dermokozmetika’da bulabilir, cildinizin ihtiyacınıza göre uygun,fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.